5 X 10 EUR bezriska likmes
Saņemt

Īpašais piedāvājums: koeficients 10 uz Povetkina uzvaru! [Noslēdzies]

Saņemt bonusu

Sestdienas vakarā (ap 22.00 pēc Latvijas laika) cīņas sporta veidu mīļotāju skatieni būs vērsti Gibraltāra virzienā, jo otro reizi ringā tiksies divi smagsvari – Aleksandrs Povetkins un Dilians Vaits.

Pirmā cīņa starp abiem bokseriem notika 2020. gada 22. augustā Anglijā. Lai gan lielu daļu cīņas Vaits demonstrēja ļoti labu sniegumu un bija tikai laika jautājums, kad Povetkins paliks uz dēļiem, notika negaidītais, jo krievu bokseris izturēja spiedienu un 5. raundā ar tehnisko nokautu izcīnīja uzvaru, pārsteidzot visu pasauli.

Vasarā Vaits pēc bukmeikeru domām bija favorīts, un tā tas ir arī šajā gadījumā. Uz to, ka Vaits triumfēs nedēļas nogalē, ir koeficients 1,22, bet Povetkina triumfs novērtēts ar koeficientu 3,80, bet ļoti maza iespēja, ka tiesneši lems par neizšķirtu – koeficients 30.

Betsafe izveidojusi īpašu piedāvāju visiem Povetkina cienītājiem, izliekot paaugstināto koeficientu
10,00
, ka krievu bokseris nedēļas nogalē triumfēs! Ņemot vērā augsto koeficientu, maksimālā iespējamā likme ir 5 eiro, bet piedāvājums pieejams visiem Betsafe klientiem.

Visiem jaunajiem klientiem pieejams arī īpašais Betsafe piedāvājums – piecas bezriska likmes 10 eiro vērtībā jeb kopumā bezriska likmes 50 eiro vērtībā!

Ar visiem noteikumiem iespējams iepazīties ŠEIT.

Povetkins pret Vaitu: prognozes un koeficienti

Saņemt bonusu
Autors
Raksta vērtējums
-/5
0 balsis
Mēs izvēlamies
Saņemiet visus bonusus uz savu e-pastu
Sporta iepazīšanās bonuss līdz 165€ bezmaksas likmēs! SAŅEMT
IEPAZĪŠANĀS CASHBACK LĪDZ 100 EUR!
Negaidi! Pievienojies jautrībai!
Saņemt bonusu