40 EUR bezriska likme
Saņemt

Povetkins pret Vaitu: prognozes un koeficienti

Bokss,
24. marts, 2021, 18:57

Šajā nedēļas nogalē, 27. martā norisināsies iespaidīga revanša boksa cīņa starp titulēto krievu bokseri Aleksandru Povetkinu un britu Dilianu Vaitu. Pirmā cīņa, kas norisinājās augustā, Vaitam likās kā parasts kāpiens pa karjeras kāpnēm, līdz piektajā raundā Povetkins apturēja brita cerības tikt pie titula jostas.

Visus cīņas raundus Povetkins bija zaudējus, taču kā jau smagsvaru boksa cīņās notiek, viens sitiens maina visu mača gaitu un krievu bokseris ar spēcīgu kreiso no apakšas satrieca visas brita cerības.

Ja Vaits vēlas kādu dienu kļūt par pasaules smagsvaru čempionu, tad šī ir viņa iespēja un otrreizējs zaudējums var dārgi maksāt. Vaits uzskata, ka revanšs ir viņa karjeras lielākā cīņa – svarīgāka pat par boksa maču pret Entoniju Džošua. “Šoreiz es viņu uzvarēšu un tad mēs redzēsim, ko cilvēki teiks,” Vaits sacīja intervijā. “Viens, divi vai trīs zaudējumi mūsdienās smagsvara bokserim vairs nenozīmē neko.”

Revanša cīņa kopš novembra tikusi vairākas reizes atlikta, redzēsim vai saslimšana ar koronavīrusu ieteikmēs Povetkina sagatavotību. Abu bokseru atgriešanās notiks “Europa Point” Sporta Kompleksā, kas atrodas Gibraltārā. Šī ir Lielbritānijas teritorija, kurā Vaits gūs atbalstu.

Povetkins dosies ringā ar karjeras 36 uzvarām, no kurām 25 ir ar nokautu. Krievu cīkstoņa kontā ir 2 zaudējumi un viens neizšķirts. Vaita statistikā ir 27 uzvaras, no kurām 18 gūtas ar nokautu un 2 zaudējumi. Statistika liecina, ka Povetkinam ir neliela priekšrocībā salīdzinājumā ar Vaitu.

Koeficienti

Bukmeikers

Povetkina uzvara

Vaita uzvara

Betsafe

3.40

1.28

LVBET

3.20

1.33

Klondaika

3.55

1.25

Pafbet

3.50

1.31

Likmes uz Povetkinu un Vaitu

Bukmeikeri uzskata, ka Vaits ir izteikts favorīts revanša duelī un LVbet uz šo cīņu piedāvā augstāko koeficientu 1.33. Savukārt augstāko koeficientu uz Povetkinu atradīsi Klondaika totalizatorā – 3.55. Neskatoties uz to, ka Povetkins izteiksmīgi uzvarēja pirmo maču, bukmeikeri uzskata, ka viņam tikai paveicās un otrajā cīņā viņš gūs zaudējumu.

Ja domā, ka spēles liktenis varētu būt līdzīgs pirmajai spēlei, tad Betsafe sporta totalizatorā vari veikt likmi uz to, ka Povetkins uzvarēs konkrētā raundā. Ja piektajā raundā krievu bokseris atkārtos savu izcilo gājienu, tad uzvarēs likme ar koeficientu 34.00!

Ja tev liekās, ka abi bokseri būs cīņai pienācīgi sagatovojušies, tad vari veikt likmi uz to, ka tā aizvadīs visus pilnus 12 raundus t.i. “veiks distanci”. Pafbet uz šo iznākumu piedāvā koeficientu 3.25.

Statistika 

41

Vecums32

188

Augums

193

36

Uzvaras

27

25

KO

18

2

Zaudēumi

2

1

Neizšķirti

0

2005

Debija

2011

260Pro cīņu raundi

160

 

Autors
Ričards Vambuts - NBA vērotājs
NBA vērotājs
Ričards ir iGaming nozares satura menedžeris, kurš strādā ar industrijas vadošajiem brendiem, veidojot saturu gan sociālo tīklu platformās, gan sporta jaunumu portālos.
Raksta vērtējums
5/5
1 balss