40 EUR bezriska likme
Saņemt

Līdz pat 100 EUR vērtas bez riska likmes – Betsafe iepazīšanās bonuss!

Saņemt bonusu

Kādu bonusu jaunajiem klientiem sporta totalizatorā piedāvā “Betsafe”

Pēc tam, kad būsi pabeidzis tik ļoti vienkāršo “Betsafe” reģistrāciju, pienāks laiks izmantot tā dāsno iepazīšanās bonusu. Garantējam, ka šis reģistrēšanās piedāvājums būs pietiekoši liels, lai motivētu Tevi pavadīt pēc iespējas ilgāku laiku tieši “Betsafe” sporta totalizatorā.

Bez riska likmes jeb pazīstamas arī kā bezmaksas likmes ir labākais veids, kā izbaudīt sporta likmju veikšanu, uzsākot izzināt sporta derību pasauli. Tas strādā sekojoši – veic likmi un zaudējuma gadījumā “Betsafe” to atmaksās 100% apmērā. 

“Betsafe” jaunajiem klientiem ir parūpējies par trīs līmeņu iepazīšanās bonusu:

  • Veicot pirmo likmi 20 EUR vērtībā, tiek piešķirta 10 EUR (1 x 10) bez riska likme;
  • Veicot pirmo likmi 100 EUR vērtībā, tiek piešķirta 50 EUR (1 x 50) bez riska likme;
  • Veicot pirmo likmi 200 EUR vērtībā, tiek piešķirta 100 EUR (1 x 100) bez riska likme.

Lai izmantotu bonusu, spēlētājam jāreģistrējas, un, veicot pirmo iemaksu (depozītu), jāizvēlas viena no trīs iespējām. Visām ir vienojošs no sacījums – likmes kopējam koeficientam ir jābūt vismaz 1,5 vai lielākam (vienkāršās vai kombinētās likmēs) uz jebkuru sporta veidu. Iepazīties ar aktuālā piedāvājumu noteikumiem detalizētāk ir iespējams šeit.

Pirms veic jebkuras bezmaksas likmes, pārliecinies vai Tava konta bilance atbilst likmju summai. Likmes vispirms būs jāveic pašam par savu naudu. Likmes kuponā atzīmē, ka aktuālā likme ir Betsafe bezriska likme. Likmes zaudējuma gadījumā Betsafe Tev šo summu atgriezīs, ko varēsi arī izmaksāt uz savu bankas kontu. Laimesta gadījumā varēsi paturēt visus likmes laimestus, kā arī savu likmes summu. Pasteidzies, jo bezriska sporta likmes būs pieejamas tikai 30 dienas kopš Tavas pirmās Betsafe iemaksas.

 bez riska likmju piedāvājums ir pieejams tikai jaunajiem Betsafe klientiem, kas veikuši iemaksu Betsafe sporta totalizatorā.

 

Saņemt bonusu
Autors
Artūrs Koroļkovs - Galvenais redaktors
Galvenais redaktors
Artūrs ir satura un sociālu tīklu menedžeris, kuram ir bagātīga pieredze darbojoties iGaming nozarē. Artūrs lieliski izprot industrijas izaicinājumus un spēj atrast lieliskus risinājums sociālo tīklu marketingā, kā arī piemērota satura radīšanā.
Raksta vērtējums
4/5
1 balss
Saņemiet visus bonusus uz savu e-pastu