SAŅEM LĪDZ 120€ BEZRISKA LIKMĒS!
Saņemt

50 EUR vērtas likmes – Betsafe iepazīšanās bonuss!

Saņemt bonusu

Pēc tam, kad būsi pabeidzis tik ļoti vienkāršo Betsafe reģistrāciju, pienāks laiks izmantot tā dāsno iepazīšanās bonusu. Garantējam, ka šis reģistrēšanās piedāvājums būs pietiekoši liels, lai motivētu Tevi pavadīt pēc iespējas ilgāku laiku tieši Betsafe sporta totalizatorā

Bezriska likmes jeb pazīstamas arī kā bezmaksas likmes ir labākais veids, kā izbaudīt sporta likmju veikšanu. Veic likmi, un, zaudējuma gadījumā sporta totalizators to atmaksās 100% apmērā. Kā standartu, sporta totalizatori parasti piedāvā 3×10 EUR bezriska likmes, taču Betsafe sper soli tālāk un dāvina visiem jaunajiem klientiem veselas piecas 10 EUR (5×10 EUR) bezriska sporta likmes.

Lai aktivizētu Betsafe reģistrēšanās bonusu, jābūt reģistrētam Betsafe klientam ar Latvijā reģistrētu adresi. Veic iemaksu vismaz 20 EUR apmērā un uzreiz saņemsi iespēju veikt trīs 10 EUR bezriska sporta likmes. Iemaksu veic, nospiežot zaļo pogu lapas augšējā labajā malā – Iemaksa. Ievadi summu, kas ir vienāda vai lielāka par 20 EUR un papildini kontu. Svarīgi, lai pieprasītā akcijas iemaksas summa – 20 EUR, būtu veikta vienā maksājumā (divi depozīti, katrs pa 10 EUR, akcijai nekvalificēsies). Pēc pirmās Betsafe iemaksas, bezriska likmes savā kontā saņemsi automātiski.


Uzliec modinātāju, atzīmē kalendārā vai arī paliec Betsafe sporta totalizatorā, jo jau nākošā mēneša pirmajā darba dienā klāt saņemsi papildus vienu 10 EUR Betsafe bezriska likmi. Izmanto to un jau nākammēness saņemsi vēl vienu 10 EUR Betsafe sporta bezriska likmi. Pavisam kopā, tu saņemsi Betsafe bezriska likmes 50 EUR vērtībā!

Pirms veic jebkuras bezmaksas likmes, pārliecinies vai Tava konta bilance atbilst likmju summai. Likmes vispirms būs jāveic pašam par savu naudu. Likmes kuponā atzīmē, ka aktuālā likme ir Betsafe bezriska likme. Likmes zaudējuma gadījumā Betsafe Tev šo summu atgriezīs, ko varēsi arī izmaksāt uz savu bankas kontu. Laimesta gadījumā varēsi paturēt visus likmes laimestus, kā arī savu likmes summu. Pasteidzies, jo bezriska sporta likmes būs pieejamas tikai 30 dienas kopš Tavas pirmās Betsafe iemaksas.

5×10 EUR bezriska likmju piedāvājums ir pieejams tikai jaunajiem Betsafe klientiem, kas veikuši iemaksu Betsafe sporta totalizatorā.

Betsafe totalizators: kā reģistrēties un sākt likt likmes

Saņemt bonusu

Mēs izvēlamies

  • Cashback līdz 100 EUR
  • Saņem līdz 120€ bezriska likmēs!
  • 75€ bonusa likme
  • 3 x 100% bezriska likmes
  • Saņem €50 vērtas likmes!
  • Sporta iepazīšanās piedāvājums 100% naudas atgriešana līdz pat 40 €
Saņemiet visus bonusus uz savu e-pastu
Reģistrējies un saņem 100% naudas atgriežanu līdz pat 40€ SAŅEMT
SAŅEM LĪDZ 120€ BEZRISKA LIKMĒS!
Negaidi! Pievienojies jautrībai!
Saņemt bonusu