SAŅEM LĪDZ 120€ BEZRISKA LIKMĒS!
Saņemt

Latvija un Slovākija grupu turnīra noslēgumā par pirmo uzvaru

Latvijas hokeja izlase, likmetv
28. janvāris, 19:08
Foto: Walter G. Arce Sr., ASP

Noslēdzošajā Pekinas olimpisko spēļu hokeja turnīra grupu turnīra mačā Latvijas hokeja izlase plkst. 6:10 sacentīsies ar Slovākiju. Abas valstsvienības iepriekš aizvadīja C grupas mačus pret Zviedriju un Somiju.

Gan Latvija, gan Slovākija nebija grupas favorītes pirms turnīra sākuma, un tas arī apstiprinājās. Latvieši labi spēlēja pret Zviedriju, bet zaudēja ar 2:3, tāpat arī labs sniegums bija pret Somiju, beigās atzīstot pretinieku pārākumu ar 1:3. Slovākija Pekinas spēļu pirmajā mačā izvirzījās vadībā pret Somiju, taču galarezultātā zaudēja ar 2:6, savukārt pret zviedriem zaudēts ar 1:4.

Lai gan visas valstsvienības turnīru turpinās izslēgšanas spēlēs, mačs svarīgs ir no tā viedokļa, kura izlase ierindosies augstāk turnīra tabulā, tādējādi saņemot potenciāli vieglāku pretinieku astotdaļfinālā. Grupu uzvarētājas un labākā otrās vietas ieguvēja automātiski garantē vietu ceturtdaļfinālā, bet pārējās izlases par vietu TOP8 vēl cīnīsies.

Ilgāku laiku Latvijas un Slovākijas izlases savā starpā nav tikušās oficiālos mačos. Pasaules čempionātā 2017. gadā Latvija izcīnīja uzvaru ar 3:1, kā arī četrus gadus iepriekš latvieši bija pārāki ar 5:3. Pirms 12 gadiem izlases tikās arī Vankūveras olimpiskajās spēlēs, toreiz slovākiem izcīnot ļoti pārliecinošu uzvaru ar 6:0.

Bukmeikeri svētdienas rīta duelī par nelielu favorīti uzskata Slovākiju, izliekot koeficientu 2,20. Koeficients uz Latvijas panākumu ir 2,62, bet papildlaika nepieciešamība novērtēta ar koeficientu 4,30.

Prognoze: pretinieku stils nebūs parocīgs Latvijai (VIDEO)

Prognoze: Slovākija būs rezultatīva

Kur skatīties Latvija – Slovākija, Pekinas olimpiskās spēles 2022, tiešraide (LIVE)

Latvijas hokeja izlases kalendārs – Pekinas olimpiāde 2022

Labākas likmes uz olimpisko hokeju:
Mēs izvēlamies

  • Saņem līdz 120€ bezriska likmēs!
  • Sporta iepazīšanās bonuss līdz 165€ bezmaksas likmēs
  • 5 x €10 likmes bez riska
  • 3 x 100% bezriska likmes
  • Cashback līdz 100 EUR
  • Saņem €50 vērtas likmes!
Reģistrējies un saņem 100% naudas atgriežanu līdz pat 40€ SAŅEMT
SAŅEM LĪDZ 120€ BEZRISKA LIKMĒS!
Negaidi! Pievienojies jautrībai!
Saņemt bonusu