40 EUR bezriska likme
Saņemt

Prognoze: pretinieku stils nebūs parocīgs Latvijai (VIDEO)

Pekina, 6:10 @ 13.02.2022
Prognozes rezultāts:Precīza

Prognoze precīza!

Pirmajās divās spēlēs Latvijas izlase piedzīvojusi divus zaudējumus, taču mači pret Zviedriju un Somiju bija labi. Tagad kārta Slovākijai, kas arī piedzīvojusi divas neveiksmes, taču tas nepadara mūsējos par favorītiem. Gan zviedri, gan somi vairāk spēlē kombicionālu hokeju, bet slovāki ir vairāk ātrāka hokeja piekritēji.

Kanādas hokeja stils Latvijai, manuprāt, nav parocīgs. Jā, Slovākijai sastāvs varbūt nav tik dziļš, bet ir izteikti līderi, un Latvija var likt pretī sastāva dziļumu, jo izšaut var gan trešā, gan ceturtā maiņa.

Abām komandām šis neko nedaudz neizšķir, taču ātrais spēles stils mūsējiem nebūs parocīgs, tāpēc prognozēju, ka Slovākijas izlase uzvarēs ar vismaz divu vārtu pārsvaru (handikaps -1,5).

Prognoze precīza: Slovākijas uzvara 5:2

* Koeficients publikācijas brīdī. Tuvojoties notikumam, tas var mainīties

Prognozes rezultāts:Precīza
Prognoze: Slovākijas handikaps -1,5
Veikt likmi
KategorijaHokejs
Koeficients 3.63
Izvēlas
Prognozi piedāvā
Jānis Celmiņš, eksperts, likme.tv
Sportacentrs.com galvenais redaktors
Ekspertu atbalsta:
Latvijas vadošā sporta medija Sportacentrs.com ilggadējs galvenais redaktors un populārā sporta sarunu raidījuma “Exi” vadītājs. Vairākus gadus vadījis TV ekspertu studijas Rīgas “Dinamo” spēlēs, ka arī hokeja pasaules čempionātu laikā veidojis raidījumus “Hokeja diēta”. Galvenais fokuss būs uz hokeju, bet varam sagaidīt arī prognozes uz citiem sporta veidiem, jo Jānim patīk sacīt: Sports nav mans darbs, bet dzīvesveids.
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes43
Precīzas16
Zaudētas27
Atgrieztas0
Peļņa:-3,45