40 EUR bezriska likme
Saņemt

Prognoze: Vācija kļūs par pasaules čempioni

Manila, 15:40 @ 10.09.2023
Prognozes rezultāts:Precīza

Vācija – Serbija 83:77

Lielais fināls ir klāt! Vācija tajā tiksies pret Serbiju jeb Eiropas fināls. Vācija ir vienīgā izlase, kas tā arī līdz šim nav zaudējusi ne spēli turnīrā, kamēr Serbijai vienīgais zaudējums ir bijis pret Itāliju un kopumā varam teikt, ka Serbija ļoti labi aizvada izslēgšanas spēles un redzams trenera Pešiča rokraksts ar pamatīgu disciplīnu.

Labi, pietiek komplimentēt Serbiju, finālā uzskatu, ka uzvarēs Vācija. Komanda ir demonstrējusi lielisku basketbolu un tās stiprākais ierocis ir dziļais sastāvs un pārsvars pret ikvienu komandu garajā galā, – lieliskais četrinieks Morics Vagners, Johaness Foitmanss, Johaness Tīmans un Daniels Taiss. Uzskatu, ka fināls būs interesants, bet Vācija uzvarēs tieši pateicoties dziļākam un sabalansētakam sastāvam.

Prognozes rezultāts:Precīza
Vācija (handikaps) -1,5
Veikt likmi
KategorijaBasketbols
Koeficients 1.97
Izvēlas
Prognozi piedāvā
Niks Gaigalietis, eksperts, likme.tv
Best4Sport TV ētera personība
Niks ir atraktīva personība, kuru vislabāk zinām no Best4Sport TV kanāla, kur viņš komentē basketbolu un tenisu, kā arī ir raidījumu vadītājs. Nika galvenais jājamzirdziņš ir tenisa lielie turnīri, kā arī basketbols visplašākajā izpratnē. Varam sagaidīt prognozes ne tikai uz vadošajām līgām, bet arī Niks piemeklēs pērles no zemāka līmeņa turnīriem.
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes20
Precīzas12
Zaudētas8
Atgrieztas0
Peļņa:+5,62
Prognozes192
Precīzas90
Zaudētas102
Atgrieztas0
Peļņa:+0,73