Bezriska likme līdz 50 EUR
Saņemt

Britu duelī Fjūrijs aizstāvēs čempiona titulu

Taisons Fjūrijs, likmet.v
21. aprīlis, 2022, 17:28
Foto: Shutterstock

Sestdienas vakarā cīņu sporta entuziasti lūkosies Londonas virzienā, jo Vemblija stadionā tiksies divi britu bokseri – Taisons Fjūrijs (31-0-1) un Dilians Vaits (28-2-0). Fjūrijam šī būs atgriešanās dzimtenē, jo pēdējās piecas cīņas viņš aizvadīja ASV. Fjūrija un Vaita duelis varētu sākties aptuveni pusnaktī pēc Latvijas laika, un tiešraidē to piedāvās “Viaplay”.

Ņemot vērā to, ka pirms diviem gadiem pasauli sāka pārņemt COVID-19, Fjūrijs pēdējā laikā nav bieži boksējies. 2020. gada februārī vēl pie normāliem apstākļiem viņš pieveica Deonteju Vailderu, bet tad sekoja ilga pauze līdz pat pagājušā gada oktobrim. Fjūrijs jau bija gatavs cīnīties ar Entoniju Džošua, tomēr Vailders izmantoja līgumā iekļauto punktu, kas dod iespēju uz trešo cīņu. 11. raundā Fjūrijs nokautēja Vailderu un kārtējo reizi aizstāvēja čempionu jostas.

Arī Vaitam pēdējās divas boksa cīņas bijušas pret vienu un to pašu pretinieku – Aleksandru Povetkinu. 2020. gada augustā Vaits zaudēja krieviem un zaudēja titula pretendenta statusu, bet nepilnu gadu vēlāk jeb 2021. gada martā bokseri tikās vēlreiz, Vaitam gūstot revanšu un atgūstot pretendenta statusu.

“Mums bija dažādi sparinga partneri un darīja dažādas lietas, jo Fjūrijs ir neparedzams,” atzina Vaits. “Šī iemesla dēļ centāmies nosegt visus iespējamos scenārijus un izveidot visdažādākās situācijas, lai būtu gatavi tam, ko viņš darīs.

“Viņš ir labs un stiprs bokseris,” savu pretinieku komplimentēja Fjūrijs. “Liels un spēcīgs, viņam ir labs sitiens, ar ko viņš izslēdzis vairākus pretiniekus. Šajā spēlē viņam ir liela pieredze, tāpēc pret viņu jāizturas ar vislielāko cīņu. Gatavojos šai cīņai tikpat nopietni kā pret Deonteju Vailderu, Vladimiru Kļičko vai pret jebkuru citu pretinieku.”

Ja apskata abu bokseru parametrus, pārsvars ir Fjūrija pusē, jo viņš ir par 13 centimetriem garāks, savukārt roku platums ir par 18 lielāks. Bukmeikeru vērtējumā Fjūrijs ir favorīts ar koeficientu 1,18, kamēr Vaita panākuma koeficients ir 5,75. Iespēja, ka netiks noskaidrots uzvarētājs, novērtēta ar koeficientu 35. Tiek prognozēts, ka būs vairāk par 8,5 raundiem, izliekot koeficientu 1,72.

* Koeficienti publikācijas brīdī. Tuvojoties notikumam, tie var mainīties

Autors
Ričards Vambuts - NBA vērotājs
NBA vērotājs
Ričards ir iGaming nozares satura menedžeris, kurš strādā ar industrijas vadošajiem brendiem, veidojot saturu gan sociālo tīklu platformās, gan sporta jaunumu portālos.
Raksta vērtējums
5/5
1 balss