Bezriska likme līdz 50 EUR
Saņemt

Antverpenē CS:GO komandas sadalīs 1 miljonu dolāru, latvietis viens no MVP kandidātiem

PGL Major, CS:GO, likme.tv
3. maijs, 2022, 11:32

Maija otrajā nedēļā Antverpenē sāksies “Major” turnīrs “Counter-Strike: Global Offensive” ietvaros, kurā par čempiones godu cīnīsies arī latvieša Helvija “broky” Saukanta pārstāvētā komanda “FaZe”, kas arī pēc koeficientiem ir galvenā favorīte, savukārt Mareka “YEKINDAR” Gaļinska pārstāvošā “Outsiders” cīnīsies par vietu sacensībās.

Turnīra formāts

Kopumā turnīrā piedalīsies 16 komandas, bet pašlaik zināmas ir astoņas – “Heroic”, “BIG”, “FaZe”, “Natus Vincere”, “Cloud9”, “Copenhagen Flames”, “NIP” un “Furia”. Uz atlikušajām astoņām vietām pretendē vēl 16 komandas, ieskaitot “YEKINDAR” pārstāvēto “Outsiders”. No 9. līdz 12. maijam kandidātes izspēlēs turnīru, noskaidrot labākās astoņas, bet īstā ballīte sāksies 14. maijā.

Trīs dienu laikā 16 labākās komandas noskaidros tās astoņas, kuras jau sāks cīņu par galvenajām balvām. Ceturtdaļfināls, pusfināls un fināls risināsies līdz vienas komandas divām uzvarām, pašām galvenajām spēlēm notiekot 22. maijā.

Balvu fonds

Cīņas noteikti būs spraigas, un papildu motivācija tam būs naudas balvas, kas kopumā sastādīs vienu miljonu ASV dolāru.

1. vieta: 500 tūkstoši ASV dolāru;
2. vieta: 150 tūkstoši;
3. – 4. vieta: 70 tūkstoši;
5. – 8. vieta: 35 tūkstoši;
9. – 16. vieta: 8,75 tūkstoši;

Favorīti un koeficienti

Latvieša Helvija “broky” Saukanta pārstāvētā “FaZe” bukmeikeru vērtējumā ir galvenā favorīte uz triumfu turnīrā ar koeficientu 2,60. Visai lielas izredzes tiek atvēlētas arī “Natus Vincere” ( 2,97), bet koeficients zem 10 vēl ir “Cloud9” ( 6,00) un “Heroic” ( 7,75). Iespēja, ka otra latvieša “YEKINDAR” pārstāvētā “Outsiders” uzvarēs turnīrā, novērtēta ar koeficientu 21,00.

Tāpat bukmeikeri piedāvā koeficientus par to, kurš spēlētājs tiks atzīts par vērtīgāko jeb MVP. “Natus Vincere” pārstāvošais “s1mple” ar koeficientu 2,45 ir pretendents Nr. 1, bet viņam uz papēžiem min “NiKo” (koeficients 3,05), taču viņa komandai “G2 Esports” vēl jāiekļūst lielajā turnīrā, lai gan koeficients uz komandas uzvaru turnīrā ir 10,00. Starp pieciem galvenajiem kandidātiem ir arī “broky” ar koeficientu 8,00, savukārt trešās labākas izredzes atvēlētas viņa komandas biedram no Igaunijas “ropz” – 3,70.

Autors
Artūrs Koroļkovs - Galvenais redaktors
Galvenais redaktors
Artūrs ir satura un sociālu tīklu menedžeris, kuram ir bagātīga pieredze darbojoties iGaming nozarē. Artūrs lieliski izprot industrijas izaicinājumus un spēj atrast lieliskus risinājums sociālo tīklu marketingā, kā arī piemērota satura radīšanā.
Raksta vērtējums
5/5
1 balss