40 EUR bezriska likme
Saņemt

Prognoze: Slovākija būs rezultatīva

Pekina, 6:10 @ 13.02.2022
Prognozes rezultāts:Precīza

Prognoze precīza!

Latvijas hokeja izlasei Pekinas olimpiskajās spēlēs priekšā apakšgrupas noslēdzošā spēle – pretiniekos Slovākija. Uz spēles likts trešās vietas liktenis C grupā un vājāks pretinieks astotdaļfinālā. Gan Latvijas, gan Slovākijas valstsvienības zaudējušas zviedriem un somiem. Mums – zaudējumi ar vienu un divu vārtu starpību. Slovākiem – ar četru un trīs vārtu starpību. Taču nianse, kurai jāpievērš uzmanība – Slovākija abās spēlēs izdarīja vairāk metienu nekā pretinieki. Pret zviedriem – pat 41 metiens. Taču tikai vieni vārti.

Metienu skaits bijis liels, momentus izveidot izdevies, taču – ripa nav kritusi vārtos. Paredzu, ka pret Latvijas izlasi slovākiem uzbrukumā veiksies labāk un viņi pirmo reizi turnīrā sasniegs trīs iemesto vārtu atzīmi. 17 gadīgais talants Jurajs Slafkovskis, līderi Mareks Hrivīks, Peters Cehlāriks un Tomāšs Jurčo – izpildītāju uzbrukumā ir vairāk nekā Latvijai.

Prognoze precīza: Slovākijas uzvara 5:2

* Koeficients publikācijas brīdī. Tuvojoties notikumam, tas var mainīties

Prognozes rezultāts:Precīza
Prognoze: Slovākijai vairāk par 2,5 vārtiem pamatlaikā
Veikt likmi
KategorijaHokejs
Koeficients 2.02
Izvēlas
Prognozi piedāvā
Ulvis Brože, eksperts, likme.tv
Sportacentrs.com hokeja eksperts
Ekspertu atbalsta:
Ulvis ir viens no zināmākajiem Latvijas hokeja žurnālistiem, kurš darbojas vadošajā sporta portālā Sportacentrs.com, kā arī veido saturu citiem populāriem medijiem - "Sporta Avīze", Delfi MVP un citiem. Ulvis regulāri dodas uz pasaules čempionātiem, ir klāt Rīgas "Dinamo" gaitām un zina arī to, kas ziņās neparādās - tas ir labs iemesls sekot viņa prognozēm.
Eksperta statistika
Pēdējās 30 dienas
Viss laiks
Prognozes0
Precīzas0
Zaudētas0
Atgrieztas0
Peļņa:0,00
Prognozes121
Precīzas48
Zaudētas69
Atgrieztas4
Peļņa:-18,23