40 EUR bezriska likme
Saņemt

ČL fināls varētu tikt pārcelts uz citu valsti

Mančestras "City" pret Londonas "Chelsea", likmetv
8. maijs, 2021, 10:02
Mančestras "City" pret Londonas "Chelsea" | Foto: The Pride Of London

UEFA Čempionu līgas fināls starp Mančestras “City” un Londonas “Chelsea”, visticamāk, netiks aizvadīts Turcijas lielākajā pilsētā Stambula, ziņo ESPN.

Informācija vēsta, ka UEFA un Anglijas futbola federācija šobrīd pārrunā iespējas aizvadīt spēli citur nevis Turcijā, jo tā atrodas “sarkano valstu” sarakstā koronavīrusa situācijā. Anglijā jebkuram, kurš ierodas valstī no “sarkanā saraksta” jāievēro 10 dienu karantīna.

Jau gadu iepriekš Covid-19 izplatības dēļ fināls no Stambulas tika pārcelts uz Lisabonu.

Iepriekš tika apspriesta varbūtība, ka ČL finālmaču varētu uzņemt “Aston Villa” stadions vai arī Totenhemas “Hotspur” mājvieta.

Atgādināsim, ka 29. maijā risināsies UEFA Čempionu līgas fināls, kurā tiksies divas Anglijas vienības – Mančestras “City” un Londonas “Chelsea”. Pusfinālā tās pārspēja attiecīgi PSG (4:1 summā) un Madrides “Real (3:1) summā.

Autors
Roberts Ūdris - Redaktors
Redaktors
Roberts ir sporta satura radītājs: darbojas kā freelance žurnālists vairākos Latvijas vadošajos medijos, īpašu uzmanību pievēršot basketbolam. Viņam sveša nav iGaming nozare, kurai jau vairāku gadu garumā Roberts gatavo materiālus par sporta notikumiem, sporta likmēm un prognozēm.
Raksta vērtējums
-/5
0 balsis