40 EUR bezriska likme
Saņemt

Veselības problēmu dēļ Bruklinas “Nets” spēlētājam nākas beigt karjeru

Lamarkuss Oldrižs, NBA, likmetv
15. aprīlis, 2021, 19:04
Lamarkuss Oldrižs | Foto: Brad Penner-USA TODAY Sports

Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) komandas Bruklinas “Nets” spēlētājs Lamarkuss Oldridžs sirdsdarbības problēmu dēļ ir spiests likt punktu savai karjerai, ceturtdien paziņoja 35 gadus vecais basketbolists.

Šī gada marta beigās amerikāņu centra spēlētājs/spēka uzbrucējs Oldridžs brīvā aģenta statusā papildināja “Nets” rindas. Ņujorkas komandas sastāvā viņš aizvadīja piecus mačus, kuros vidēji guva 12,8 punktus, izcīnīja 4,8 atlēkušās bumbas un bloķēja 2,2 metienus.

Savu karjeras pēdējo spēli viņš aizvadīja 10.aprīlī, kad jau mača laikā viņam esot radušās problēmas ar neregulāru sirdsdarbību.

“Pēc tam sirds ritms vēl vairāk pasliktinājās. Nākamajā dienā par to informēju komandu, kas mani nogādāja slimnīcā, lai veiktu pārbaudes. Lai gan tagad ir labāk, piedzīvoju vienu no saviem nepatīkamākajiem brīžiem dzīvē. Esmu pieņēmis grūtu lēmumu beigt savu karjeru. Pēdējos 15 gadus basketbols man bijis pirmajā vietā, tagad laiks manai veselībai un ģimenei,” paziņojumā raksta Oldridžs.

Iepriekšējās sešarpus sezonas Oldridžs pavadīja Sanantonio “Spurs” komandā, bet pirms tam deviņus gadus spēlēja Portlendas “Trail Blazers” vienībā, kas viņu izraudzījās 2006.gada NBA draftā ar otro numuru. Oldridžs ir septiņkārtējs NBA Visu zvaigžņu spēles dalībnieks.

NBA regulārajā čempionātā Oldridžs laukumā devās 1029 spēlēs, kurās vidēji guva 19,4 punktus, izcīnīja 8,4 atlēkušās bumbas, atdeva 2,0 rezultatīvas piespēles un bloķēja 1,1 metienu. Izslēgšanas turnīrā viņam 72 mačos bija caurmērā 20,8 punkti, 8,5 bumbas zem groziem, 1,7 rezultatīvas piespēles un 1,4 bloķēti metieni.

Autors
LETA
Nacionālā informācijas aģentūra, kas rada uzticamu saturu un sniedz individualizētus pakalpojumus profesionāliem informācijas lietotājiem. Mūsu galvenā vērtība ir pieredzējusī 150 darbinieku komanda. LETA ik dienu rūpējas par to, lai pārbaudītu un no milzīgās informācijas plūsmas atlasītu un piegādātu klientiem.
Raksta vērtējums
5/5
1 balss