40 EUR bezriska likme
Saņemt

Vēl viens KHL čempions dodas uz NHL

Kirils Semjonovs (pa labi), likmetv
5. maijs, 2021, 17:35
Kirils Semjonovs (pa labi) | Foto: Sergei Savostyanov/Tass

Nacionālās hokeja līgas (NHL) klubs Toronto “Maple Leafs” paziņojis par viena gada līguma noslēgšanu ar Kontinentālās hokeja līgas (KHL) čempionvienības Omskas “Avangard” spēlētāju Kirilu Semjonovu.

Semjonovs kļuvis par kārtējo “Avangard” hokejistu, kurš nākamajā sezonā mēģinās sevi pierādīt okeāna otrā krastā. Šī 26 gadus vecajam spēlētājam būs pirmā pieredze ASV. Semjonovs ir Omskas hokeja audzēknis, tomēr pusotru sezonu viņš ir pavadījis citā KHL komandā – Novukuzņeckas “Metallurg”, kā arī 14 spēles Krievijas augstākajā līgā (VHL) Karagandas “Saryarka” rindās.

Čempionu sezonā hokejists regulārajā sezonā aizvadīja 60 spēles, gūstot 10 vārtus un 16 reizes rezultatīvi piespēlējot. Izslēgšanas spēlēs Semjonovs piedalījās 23 mačos, iekrājot deviņus (4+5) punktus.

Autors
Roberts Ūdris - Redaktors
Redaktors
Roberts ir sporta satura radītājs: darbojas kā freelance žurnālists vairākos Latvijas vadošajos medijos, īpašu uzmanību pievēršot basketbolam. Viņam sveša nav iGaming nozare, kurai jau vairāku gadu garumā Roberts gatavo materiālus par sporta notikumiem, sporta likmēm un prognozēm.
Raksta vērtējums
5/5
1 balss