40 EUR bezriska likme
Saņemt

Vasiļevskis: Tā pilnībā ir komandas uzvara

Andrejs Vasiļevskis, likmetv
2. jūnijs, 2021, 9:06
Andrejs Vasiļevskis | Foto: NHL

Nacionālās hokeja līgas (NHL) kluba Tampabejas “Lightning” vārtsargs Andrejs Vasiļevskis pēc spēles ar Karolīnas “Hurricanes” uzskatīja, ka komanda ir aizvadījusi lielisku dueli.

Krievu hokejista vienībai ar 2:1 izdevās pārspēt savus pretiniekus Stenlija kausa otrās kārtas otrajā mačā izbraukumā, izvirzoties vadībā ar rezultātu 2-0.

Pēc mača vārtsargs uzteica visu komandu: “Man liekās, ka šodien bloķējām visus metienus, komanda spēlēja lieliski. Domāju, ka aizvadījām vienu no labākajām spēlēm šī gada izslēgšanas spēlēs.”

“Es jutu, ka pretinieki centās izdarīt ļoti lielu virzību uz mūsu vārtiem, bet puiši lieliski aizsargājās un atviegloja man darbu. Neviens metiens nebija bez pretestības. Tā pilnībā ir komandas uzvara,” komentēja Vasiļevskis.

“Šodien jutos ļoti mierīgs un pārliecināts un ļoti palīdzēja pilnās tribīnes, ko nebiju redzējis veselu gadu. Jā, tie nebija mūsu atbalstītāji, bet arī mēs jutām viņu enerģiju,” tā hokejists par savām personīgajām izjūtām spēlē.

“Lightning” hokejisti bloķēja 16 pretinieku metienus pa vārtiem, līderiem ar četriem esot Raienam Makdonam un Ērikam Čerņākam.

Nākamo spēli vienības aizvadīs naktī uz piektdienu, kad Tampabejā tās spēkosies 3:00 pēc Latvijas laika.

Autors
Roberts Ūdris - Redaktors
Redaktors
Roberts ir sporta satura radītājs: darbojas kā freelance žurnālists vairākos Latvijas vadošajos medijos, īpašu uzmanību pievēršot basketbolam. Viņam sveša nav iGaming nozare, kurai jau vairāku gadu garumā Roberts gatavo materiālus par sporta notikumiem, sporta likmēm un prognozēm.
Raksta vērtējums
4/5
1 balss