40 EUR bezriska likme
Saņemt

Vārtsargs Mitens atzīts par NCAA čempionāta divīzijas fināla mača spožāko zvaigzni

Mareks Mitens, likme.tv
22. marts, 2021, 12:28
Mareks Mitens | Foto: WCHA

Latvijas vārtsargs Mareks Mitens atzīts par spožāko zvaigzni Nacionālās koledžu sporta asociācijas (NCAA) čempionāta Rietumu koledžu hokeja asociācijas (WCHA) fināla spēlē.

“Lake Superior State” Universitātes komanda svētdien WCHA divīzijas finālā ar 6:3 (2:0, 2:1, 2:2) uzvarēja Ziemeļmičiganas universitāti.

Uzvarētāju vārtos Mitens atvairīja 25 no 28 metieniem un tika atzīts par spēles spožāko zvaigzni.

Ar trim vārtiem “Lake Superior State” vienības rindās izcēlās Eštons Kalders, kurš arī saņēma fināla vērtīgākā spēlētāja titulu.

Mitena pārstāvētā vienība pirmo reizi izcīnīja uzvaru WCHA čempionātā un kvalificējās NCAA pirmās divīzijas turnīram, kurā būs izlikta ar trešo numuru. Piektdien pirmajā kārtā “Lake Superior State” komanda tiksies ar otro numuru izsēto Masačūsetsas universitātes vienību.

“Lake Superior State” NCAA pirmās divīzijas turnīrā spēlēs jau 11.reizi, bet kopš 1996.gada tas izdevies pirmo reizi.

Mitens “Lake Superior State” komandā spēlē jau ceturto sezonu. Šosezon vārtsargs 24 spēlēs vidēji ielaidis 1,86 ripas un atvairījis 93,3% raidījumu, aizvadīdams savu labāko sezonu NCAA čempionātā.

Autors
LETA
Nacionālā informācijas aģentūra, kas rada uzticamu saturu un sniedz individualizētus pakalpojumus profesionāliem informācijas lietotājiem. Mūsu galvenā vērtība ir pieredzējusī 150 darbinieku komanda. LETA ik dienu rūpējas par to, lai pārbaudītu un no milzīgās informācijas plūsmas atlasītu un piegādātu klientiem.
Raksta vērtējums
-/5
0 balsis