Bezriska likme līdz 50 EUR
Saņemt

Vācieši pilnā sastāvā gatavojas pārbaudes spēlei pret Latviju

Vācijas futbola izlase. likmetv
4. jūnijs, 2021, 13:25
Vācijas futbola izlase | Foto: DW

Visi Vācijas futbola izlases spēlētāji ieradušies treniņnometnē pirms pirmdien gaidāmās pārbaudes spēles ar Latviju, kas vāciešiem būs pēdējā pirms Eiropas čempionāta finālturnīra.

Kā pēdējie izlasei treniņnometnē Austrijas kūrortā Zēfeldē pievienojās UEFA Čempionu līgas uzvarētāji Kajs Hāvercs un Timo Verners no Londonas “Chelsea” un Ilkajs Gindoans no Mančestras “City”, kas Čempionu līgas finālspēlē piekāpās “Chelsea”.

Trešdien izlasei pievienojās “Chelsea” spēlējošais aizsargs Antonio Rīdigers.

Vācijas Futbola federācija “Twitter” publicēja fotogrāfijas ar futbolistu ierašanos Zēfeldē, kur Joahima Lēva vadībā notiek gatavošanās nozīmīgajam turnīram.

Pirmdien Diseldorfā Vācijas izlase mērosies spēkiem ar Latviju. Tā būs Vācijas izlases pēdējā spēle pirms Eiropas čempionāta finālturnīra.

Vācijas izlase Eiropas čempionāta F apakšgrupā Minhenē 15.jūnijā tiksies ar Franciju, 19.jūnijā ar Portugāli un 23.jūnijā ar Ungāriju.

Vācijas futbola izlases sastāvs Eiropas čempionāta finālturnīram:

vārtsargi: Manuels Neiers (Minhenes “Bayern”), Bernds Leno (Londonas “Arsenal”, Anglija), Kevins Traps (Frankfurtes “Eintracht”);

aizsargi: Matīass Ginters (Menhengladbahas “Borussia”), Antonio Rīdigers (Londonas “Chelsea”, Anglija), Robins Gozenss (Bergāmo “Atalanta”, Itālija), Kristians Ginters (“Freiburg”), Lukass Klostermanis, Marcels Halstenbergs (abi – “Leipzig”), Matss Hummelss (Dortmundes “Borussia”), Niklass Zīle (Minhenes “Bayern”), Robins Kohs (Līdsas “United”, Anglija);

pussargi: Ilkajs Gindoans (Mančestras “City”, Anglija), Toni Kross (Madrides “Real”, Spānija), Emre Džans (Dortmundes “Borussia”), Jozua Kimmihs, Seržs Njabrī, Leons Gorecka, Tomass Milers, Līrojs Sanē, Džamals Musiala (visi – Minhenes “Bayern”), Kajs Hāvercs (Londonas “Chelsea”, Anglija), Jonass Hofmanis, Floriāns Neihauss (abi – Menhengladbahas “Borussia”);

uzbrucēji: Timo Verners (Londonas “Chelsea”, Anglija), Kevins Follands (“Monaco”, Francija).

Autors
LETA
Nacionālā informācijas aģentūra, kas rada uzticamu saturu un sniedz individualizētus pakalpojumus profesionāliem informācijas lietotājiem. Mūsu galvenā vērtība ir pieredzējusī 150 darbinieku komanda. LETA ik dienu rūpējas par to, lai pārbaudītu un no milzīgās informācijas plūsmas atlasītu un piegādātu klientiem.
Raksta vērtējums
-/5
0 balsis