40 EUR bezriska likme
Saņemt

UFC prezidents Vaits veic 100 tūkstošu dolāru vērtu likmi uz Alvaresu

Dana Vaits, UFC, likmetv
8. novembris, 2021, 23:40
Foto: TT

Aizvadītajā nedēļas nogalē daudzu skatieni tika pievērsti cīņu sporta veidiem. Ņujorkā risinājās aizraujošs “UFC 268″, savukārt Lasvegasā notika visu titulu apvienošanas cīņa starp Saulu “Kanelo” Alvaresu un Keilebu Plāntu. Vienaldzīgo nebija, ko parādīja arī UFC prezidents Dana Vaits, kurš vēroja abus notikumus.

Vaits, protams, atradās “Madison Square Garden”, lai redzētu Kamaru Usmanu, Kolbiju Kovingtonu, Džastinu Geičī un citus UFC cīkstoņus, taču īpašu uzmanību viņš pievērsa notikumiem Lasvegasā. Iemesls tam bija veiktā likme 100 tūkstošu ASV dolāru apmērā uz Alvaresa uzvaru ar nokautu.

Koeficients nebija liels (1,41), taču lielās summas apmērs neļāva Vaitam būt mierīgam, līdz ar to zālē bija neliels televizors, kurā UFC prezidents skatījās boksu, kamēr turpat oktagonā arī tika noskaidroti uzvarētāji. “Man patīk Kanelo, es skatījos cīņu, arī veicu likmi uz viņu, tāpēc televizorā skatījos boksu. Veicu 100 tūkstošu vērtu likmi, ka Kanelo uzvarēs ar nokautu.”

Kanelo izcīnīja uzvaru 11. raundā, nokautējot pretinieku, līdz ar to Vaita likme bija precīza. Vēlāk UFC prezidents padižojās ar laimestu, ievietojot fotogrāfiju “Instagram”. Interesanti, ka pirms cīņas Kanelo pats esot mudinājis Vaitam veikt likmi uz viņa uzvaru, sakot “tava nauda būs drošībā”.

Dana Vaits, UFC, likmetv

Autors
Artūrs Koroļkovs - Galvenais redaktors
Galvenais redaktors
Artūrs ir satura un sociālu tīklu menedžeris, kuram ir bagātīga pieredze darbojoties iGaming nozarē. Artūrs lieliski izprot industrijas izaicinājumus un spēj atrast lieliskus risinājums sociālo tīklu marketingā, kā arī piemērota satura radīšanā.
Raksta vērtējums
-/5
0 balsis