UEFA Eiropas līga: lai tiktu finālā, “United” atlikušas vairs tikai formalitātes

Mančestras "United", likmetv
6. maijs, 2021, 8:48
Mančestras "United" | Foto: TRIPURATEER

Šovakar plkst. 22:00 UEFA Eiropas līgas pusfināla dueļa atbildes mačā tiksies “Roma” un Mančestras “United”.

17 Apr
Vakar 0
Šodien 0
Rīt 0
No records found

Pirmajā tikšanās reizē Mančestrā mājinieki Itālijas vienībai otrajā puslaikā neatstāja nekādus variantus, gūstot piecus bezatbildes vārtus un svinot panākumu ar 6:2 (1:2).

Visu spēles gaitu notikumus kontrolēja “United” futbolisti, arī pirmos vārtus guva Bruno Fernandešs, taču “Roma” izdevās atbildēt, vispirms 11 metru soda sitienu realizējot Lorenzo Pelegrīnī, bet tad vadībā viesus izvirzīja Edins Džeko.

Pirmais puslaiks noslēdzās ar 2:1 Itālijas kluba labā, taču “Sarkanie Velni” otrajā puslaikā nebija gatavi nekādām vaļībām. 48. un 64. minūtē precīzs bija Edisons Kavāni, 71. minūtē otros vārtus cīņā guva Bruno Fernandešs no 11 metru soda sitiena atzīmes. Četras minūtes vēlāk ar rezultatīvu sitienu atzīmējās Pols Pogba, bet četras minūtes līdz pamatlaika beigām izcēlās Meisons Grīnvuds.

Par šīs cīņas favorītiem ar koeficientu 1.90 uzskatāmi pirmā dueļa uzvarētāji Mančestras “United”. “Roma” saņēmusi koeficientu 3.80, bet neizšķirts novērtēts ar 4.35.

Sastāva iztrūkumi

Mājiniekiem nāksies iztikt bez vairākiem svarīgiem spēlētājiem. Laukumā traumas dēļ nedosies vārtsargs Po Lopess, aizsargs Leonardo Spinacola, un pussargs Džordans Veretu. Nav arī skaidrs, vai mačā varēs piedalīties Gonzalo Viljars, Bruno Peress, Pedro Rodrigess, Amadu Diavara, Karloss Peress, Marašs Kumbula, Rikardo Kalafori un Stefans El – Šārafi.

“Sarkanajiem Velniem” palīdzēt nevarēs Antonī Marsiāls un Deniels Džeimss.

Prognozētie sākumsastāvi:

“Roma”: vārtsargs – Antonio Mirante, aizsargi – Riks Karsdorps, Rodžers Ibaness, Džanluka Mančini, Kriss Smolings, pussargi – Braiens Kristante, Lorenco Pelegrīnī, Henrihs Mhitarjans, Tomaso Milanēze, uzbrucēji – Borha Majorals, Edins Džeko.

Mančestras “United”: vātsargs – Dāvids De Heija, aizsargi – Ārons Van Bisaka, Viktors Lindelofs, Harijs Makgvairs, Lūks Šovs, pussargi – Bruno Fernandešs, Skots Maktominejs, Freds, Pols Pogba, uzbrucēji – Markuss Rešfords, Edisons Kavāni.

“Roma” neveiksmes turpinājās arī Serie A, kur ar 0:2 nācās atzīt “Sampdoria” pārākumu, bet Anglijas vienības mačs pret “Liverpool” tika pārcelts fanu protestu dēļ. Kluba atbalstītāji ielauzās “United” mājvietā – “Old Trafford” stadionā un nopludināja to, kā arī veica pamatīgas protesta akcijas pie tā. Nekārtības tika sarīkotas, lai izrādītu savu viedokli par vienības īpašniekiem, Gleizeru ģimeni, kas vēlējās, lai klubs piedalītos Eiropas superkausā.

Iespēju, ka abas vienības gūs vismaz vienus vārtus, bukmeikeri novērtējuši ar iespēju 1.47

Anglijas vienības mērķis šajā mačā vairs nav uzvarēt ar lielu rezultāta starpību, tāpēc varbūtība, ka “United” gūs panākumu ar handikapu -1.0 (uzvara ar divu vārtu pārsvaru, ja ir vieni vārti, naudu atgūst atpakaļ), novērtēta ar 2.51.