40 EUR bezriska likme
Saņemt

“Trial Blazers” spēlētājs atklāti iesmej par Lebronu Džeimsu

Kristians Džeimss "CJ" Makkolums, likmetv
20. maijs, 2021, 12:25
Kristians Džeimss "CJ" Makkolums | Foto: Rip City Project

Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) kluba Portlentdas “Trial Blazers” aizsargs Kristians Džeimss “CJ” Makkolums nosaucis Losandželosas “Lakers” zvaigzni Lebronu Džeimsu par gada aktieri, pēc komentāra par sadursmi ar Dreimondu Grīnu.

“Gada aktieris! Trīs grozi. Nu viss, es eju gulēt,” savā “Twitter” profilā rakstīja basketbolists.

Jau vēstīts, ka Losandželosas “Lakers” šonakt “play-in” spēlē ar 103:100 pārspēja Goldensteitas “Warriors”, bet divas minūtes pirms mača beigām sadursmi piedzīvoja “Wariors” pārstāvis Grīns un Losandželosas kluba zvaigzne, Džeimss. Tajā Grīns aizsargājoties veica sitienu pretiniekam pa galvu, ar pirkstu trāpot acī.

Pēc spēles “Lakers” līderis atzina, ka pēc epizodes viņš esot redzējis trīs grozus, tāpēc metis pa vidējo. Tieši Džeimsa realizētais tālmetiens 58 sekundes pirms mača beigām kļuva par uzvaru nesošo.

Autors
Roberts Ūdris - Redaktors
Redaktors
Roberts ir sporta satura radītājs: darbojas kā freelance žurnālists vairākos Latvijas vadošajos medijos, īpašu uzmanību pievēršot basketbolam. Viņam sveša nav iGaming nozare, kurai jau vairāku gadu garumā Roberts gatavo materiālus par sporta notikumiem, sporta likmēm un prognozēm.
Raksta vērtējums
5/5
1 balss