Bezriska likme līdz 50 EUR
Saņemt

Džeimss par sitienu no Grīna: Es redzēju trīs grozus (VIDEO)

Lebrons Džeimss, likmetv
20. maijs, 2021, 9:26
Lebrons Džeimss | Foto: Marca

Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) kluba Losandželosas “Lakers” spēlētājs, Lebrons Džeimss, pēc iekļūšanas “play-off” pateicoties panākumam šīs nakts mačā ar Goldensteitas “Warriors” (103:100), komentēja notikušo situāciju ar Dreimondu Grīnu.

Ceturtajā ceturtdaļā, kad spēlē bija atlikušas divas minūtes un septiņas sekundes, Džeimss saņēma piespēli groza apakšā un mēģināja veikt metienu, bet “Warriors” spēlētājs mēģinot traucēt ļoti rupji trāpīja basketbolistam pa galvu un ar pirkstu iebakstīja pretspēlētāja acī.

“Pēc šī atgadījuma, atlikušajā nogrieznī es redzēju trīs grozus, metu pa vidējo un man arī izdevās. Šī nav pirmā reize, kad ar mani šādi notiek. Sāpēs rīt, parīt, bet mēs izcīnījām ļoti svarīgu uzvaru,” komentēja “Lakers” zvaigzne.

Rezultātam esot 100:100, tieši Losandželosas uzbrukuma līderis realizēja trīspunktu metienu 58 sekundes līdz mača beigām, kas vienībai deva panākumu. Rezultātu nespēja mainīt arī Stefana Karija centieni un “Lakers” svinēja uzvaru mačā, iekļūstot “play-off”. “Warriors” par iekļūšanu izslēgšanas spēlēs nāksies spēkoties ar Memfisas “Grizzlies”, kas ar 100:96 pārspēja Sanantonio “Spurs”.

Autors
Roberts Ūdris - Redaktors
Redaktors
Roberts ir sporta satura radītājs: darbojas kā freelance žurnālists vairākos Latvijas vadošajos medijos, īpašu uzmanību pievēršot basketbolam. Viņam sveša nav iGaming nozare, kurai jau vairāku gadu garumā Roberts gatavo materiālus par sporta notikumiem, sporta likmēm un prognozēm.
Raksta vērtējums
-/5
0 balsis