40 EUR bezriska likme
Saņemt

Teodors Bļugers komentē savu atgriešanos laukumā

Teodors Bļugers, likmetv
6. aprīlis, 2021, 9:53
Teodors Bļugers | Foto: Credit Image: © Eric Canha/CSM via ZUMA Wire

Latvijas uzbrucējs Teodors Bļugers ir atkopies no gūtā savainojuma un pirmajos treniņos uz ledus juties ļoti labi, pirmdien sarunā ar vietējiem medijiem teica Nacionālās hokeja līgas (NHL) vienības Pitsburgas “Penguins” spēlētājs.

Jau ziņots, ka Bļugers marta vidū guva ķermeņa augšdaļas savainojumu un kopš tās reizes nav atgriezies laukumā, izlaižot deviņus mačus.

“Lēnām atkopjos un jau esmu atgriezies uz ledus kopā ar pārējiem puišiem,” sarunā ar vietējiem medijiem teica Bļugers, kurš tikai pirms trim dienām aizvadīja pirmo pilnvērtīgo treniņu pēc gūtā savainojuma. “Uz ledus jutos patiesi labi.”

“Kad nācies izlaist dažas spēles, nav viegli uzreiz ielēkt ritmā, bet centīšos to paveikt pēc iespējas ātrāk, lai varu palīdzēt komandai” piebilda uzbrucējs.

“Penguins” vienībai savainojuma dēļ nevar palīdzēt arī uzbrucējs Jevgeņijs Malkins. Tāpat īsi pirms Bļugera atgriešanās ierindā savainojumā iedzīvojies arī uzbrucēja maiņas partneris Brendons Tanevs.

Aizpagājušajā nedēļā viņš atgriezās komandas treniņos un trešdien slidoja kopā ar Pitsburgas “Penguins” rezerves sastāvu, taču pret viņu vēl nedrīkstēja pielietot spēka spēli. Piektdien Bostonā Latvijas hokejists jau aizvadīja pilnvērtīgu treniņu un viņam nebija ierobežota kontakta spēle ar komandas biedriem.

Bļugers šajā sezonā 28 spēlēs guvis četrus vārtus, 11 reizes rezultatīvi piespēlējis un iekrājis pozitīvu lietderības koeficientu +8.

“Penguins” ieņem trešo vietu Austrumu divīzijā.

Ierasti NHL regulārajā čempionātā komandas katra aizvada pa 82 mačiem, taču šajā sezonā līdz 8.maijam vienības katra izspēlēs 56 dueļus.

Autors
LETA
Nacionālā informācijas aģentūra, kas rada uzticamu saturu un sniedz individualizētus pakalpojumus profesionāliem informācijas lietotājiem. Mūsu galvenā vērtība ir pieredzējusī 150 darbinieku komanda. LETA ik dienu rūpējas par to, lai pārbaudītu un no milzīgās informācijas plūsmas atlasītu un piegādātu klientiem.
Raksta vērtējums
-/5
0 balsis