40 EUR bezriska likme
Saņemt

Talantīgais Somijas uzbrucējs nolēmis nespēlēt PČ Rīgā

12. maijs, 2021, 16:17

Mēneša beigās Rīgā gaidāmajā pasaules čempionātā hokejā Somijas izlasei nepalīdzēs uzbrucējs Patriks Laine, hokejists atklāja Somijas portālam “yle.fi”.

Janvārī Laini no Nacionālās hokeja līgas (NHL) vienības Vinipegas “Jets” aizmainīja uz Kolumbusas “Blue Jackets”, kurā spēlē vārtsargi Elvis Merzļikins un Matīss Kivlenieks.

Lainem šī bija neveiksmīgākā sezona NHL līdz šim. Viņš 46 spēlēs atzīmējās ar 12 vārtiem un tikpat rezultatīvām piespēlēm, bet jaunā galvenā trenera Džona Tortorellas vadībā reizēm arī palika uz rezervistu soliņa.

“Blue Jackets” šosezon izslēgšanas spēlēs nespēlēs pirmo reizi pēdējo četru gadu laikā.

“Šī sezona bijusi tik slikta, ka nemaz nedomāju spēlēt pasaules čempionātā,” sarunā ar portālu atklāja uzbrucējs, kuram šovasar arī jāmēģina parakstīt jauns līgums.

Uzbrucējs uzsvēra, ka vienmēr ir gods pārstāvēt izlasi, taču ir apstākļi, kas šoreiz viņa liegs to darīt.

Laine Somijā atgriezīsies vien jūnijā.

Iepriekš vēlmi spēlēt Somijas izlasē pasaules čempionātā Rīgā pauda Bufalo “Sabres” uzbrucējs Artu Ruotsalainens.

2021.gada pasaules čempionāts Rīgā notiks no 21.maija līdz 6.jūnijam.

Autors
LETA
Nacionālā informācijas aģentūra, kas rada uzticamu saturu un sniedz individualizētus pakalpojumus profesionāliem informācijas lietotājiem. Mūsu galvenā vērtība ir pieredzējusī 150 darbinieku komanda. LETA ik dienu rūpējas par to, lai pārbaudītu un no milzīgās informācijas plūsmas atlasītu un piegādātu klientiem.
Raksta vērtējums
-/5
0 balsis