40 EUR bezriska likme
Saņemt

Supervidējā svara kategorija: pašreizējais čempions Alvaress pieņems Sandersa izaicinājumu

Alvaress un Sanderss, likmetv
8. maijs, 2021, 12:25
Alvaress un Sanderss | Foto: TalkSPORT

Svētdien, agri no rīta (aptuveni 6:00 pēc Latvijas laika) risināsies boksa mačs starp Kanelo Alvaresu un Billiju Džo Sandersu. Šovs notiks AT&T stadionā, Dalasā, Teksasā. Cīņa notiks supervidējā svara kategorijā. 

Duelī brits Billijs Džo Sanderss izaicinās pašreizējo čempionu meksikāni Kanelo Alvaresu. Sanders ir pašreizējais WBO (Pasaules boksa organizācijas) čempions, bet Alvaresam ir divas jostas – WBA (Pasaules boksa asociācija) un WBC (Pasaules boksa padome).

Profesionālajā karjerā 31 gadu vecais Sanderss ir piedalījies 30 cīņās, visās esot pārākam (16 panākumi ar nokautu), kamēr 30 gadus vecais meksikānis spēkojies 58 reizes, svinot panākumu 55 gadījumos (37 ar nokautu), reizi zaudējot, bet vēl divas reizes tiesnešiem lemjot par neizšķirtu.

WBO titula īpašnieks pēdējā preses konferencē pirms cīņas teica: “Es boksējos kopš piecu gadu vecuma, esmu daudz kam izgājis cauri. Mums visiem var būt “smagās sarunas” kamēr augam, bet es šeit esmu ar iemeslu un tas ir uzvarēt.”

“Sanderss ir labs bokseris ar vairākām labām īpašībam, tomēr es vairs neesmu tas bokseris, kas biju sešus, septiņus gadus atpakaļ. Esmu piedalījies vairākās lielās cīņās un šī ir “parasta diena ofisā”. Es savā dzīvē atnācu pēc uzvaras, es arī esmu atnācis pēc uzvaras šoreiz,” tā par gaidāmo cīņu Alvaress.

Jau neliela saķeršanās notika pēc preses konferences, kad Sanderss atteicās paspiest Alvaresa roku. To pašreizējais čempions noteikti neaizmirsīs un vēlēsies atriebties. 

Lai arī par cīņas favorītu uzskatāms meksikānis ( 1.17 (Betsafe)), tomēr arī brits var uzvarēt. Lai to izdarītu, viņam ir jāizdara viena no divām lietām – jābūt perfektam tehniskajās darbībās vai visi jāpārsteidz, savu pretinieku traumējot. 

Neviens no variantiem nav viegls pret tādu bokseri kā Alvaress, kurš ir kļuvis par vispusīgu cīkstoni ringā. 

Sandersam var būt ir ieroči, lai to paveiktu, bet vai tas pārliecinās tiesnešus? Vai viņam ir plāns B, kad meksikānis pielāgosies dīvainajam boksēšanas stilam?

Par pašreizējā čempiona galveno trumpi uzskatāms viņa ātrums kājās. Agrāk arī pats meksikānis kāju darbībā nebija pārāk izveicīgs, bet lieliski darbojās ar ķermeņa augšdaļu. Šobrīd 30 gadus vecais bokseris ir lielisks arī kājās. 

Eksperti uzskata, ka šajā cīņā pats interesantākais būs redzēt, vai brits spēs aizvadīt līdzīgu dueli ar pašreizējo divīzijas čempionu. Ja cīņa nonāks līdz tiesnešu lēmumam, visticamāk, par uzvarētāju kļūs meksikānis. Ne jau tāpēc, ka tie būtu uzpirkti, bet viņam labāk būs izdevies parādīt sitienu tehniku, trāpījumu un spēku. 

Kanselo Alvaress uzvarēs pēc tiesnešu lēmuma – 2.50 (Paf).

Autors
Artūrs Koroļkovs - Galvenais redaktors
Galvenais redaktors
Artūrs ir satura un sociālu tīklu menedžeris, kuram ir bagātīga pieredze darbojoties iGaming nozarē. Artūrs lieliski izprot industrijas izaicinājumus un spēj atrast lieliskus risinājums sociālo tīklu marketingā, kā arī piemērota satura radīšanā.
Raksta vērtējums
-/5
0 balsis