40 EUR bezriska likme
Saņemt

“Senators” kļūst par pirmo NHL komandu, kuru atbalsta totalizatoru uzņēmums

6. decembris, 2021, 12:41
Foto: @Senators Twitter

Aizvadītās nedēļas beigās NHL komanda Otavas “Senators” pavēstīja, ka noslēgusi sadarbību ar totalizatoru uzņēmumu “Bet99”, kura nosaukums turpmāk rotās spēlētāju ķiveres. “Senators” ir pirmā komanda NHL vēsturē, kas noslēgusi sadarbību ar šāda veida uzņēmumu.

Kopš 1992. gada ASV darbojās profesionālā un amatieru sporta akts, kas nozīmēja to, ko sporta likmes aizliegtas vairākos valsts štatos, taču ar nelieliem izņēmumiem. 2018. gadā ASV augstākā tiesa anulēja federālo likumu, nosakot, ka katrs štats atsevišķi ir lemtspējīgs par sporta totalizatora atļaušanu vai neatļaušanu.

Jau pirms trim gadiem NHL pavēstīja par sadarbības noslēgšanu ar totalizatoru uzņēmumu “MGM Resorts International”. Sadarbības rezultātā uzņēmums ieguvis plašāku informāciju par spēlēm, kas tādējādi ļauj piedāvāt lielāku klāstu ar likmēm klientiem, turklāt pirms kāda laika ziņojām par īpašajām NHL hokeja ripām, kas vēl vairāk palielinās informācijas apjomu par laukumā notiekošo.

NHL jauno ripu tehnoloģija paver plašas iespējas bukmeikeriem

Autors
Ričards Vambuts - NBA vērotājs
NBA vērotājs
Ričards ir iGaming nozares satura menedžeris, kurš strādā ar industrijas vadošajiem brendiem, veidojot saturu gan sociālo tīklu platformās, gan sporta jaunumu portālos.
Raksta vērtējums
-/5
0 balsis