5 X 10 EUR bezriska likmes
Saņemt

Rouzs: Esmu piedalījies sērijās, kur uz basketbolistu radiniekiem tiek izlieti dzērieni

Deriks Rouzs, likmetv
27. maijs, 2021, 14:56
Deriks Rouzs | Foto: CGTN

Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) kluba Ņujorkas “Knicks” saspēles vadītājs Deriks Rouzs pastāstīja, ka viņam nav nekādu antipātiju pret tiem Ņujorkas faniem, kas pirmajās divās “play-off” spēlēs centās ietekmēt Atlantas “Hawks” basketbolistus.

Par lielāko fanu upuri kļuva Atlantas vienības līderis Trejs Jangs, kura virzienā skanēja dažādas aizvainojošas frāzes. Viens no mājinieku līdzjutējiem pat uzspļāva pretinieku līderim.

“Līga ir kļuvusi pārāk mīksta, bet mēs taču runājam par basketbolu. Jangs aizvadīja lielisku maču un pūlis atbildēja ar to, ko vajadzēja. Viņš uz to attiecīgi arī reaģēja un situācija tika uzkurināta. Man šī ir pazīstama situācija. Esmu piedalījies sērijās, kur uz basketbolistu radiniekiem tiek izlieti dzērieni. Piemēram, tu atrodies uz laukuma un redzi, kā uz tavas mātes lej alu. Es pieradu pie šādas atmosfēras, bet šobrīd viss ir nedaudz savādāk,” par to, kādām vajadzētu būt emocijām spēles laikā, vēstīja basketbolists.

Šonakt Rouza pārstāvētā Ņujorkas “Knicks” izcīnīja pirmo panākumu izslēgšanas spēlēs kopš 2013. gada un ar 101:92 pārspēja Atlantas “Hawks”, panākot izlīdzinājumu sērijā 1-1.

Mēs izvēlamies

Sporta iepazīšanās bonuss līdz 165€ bezmaksas likmēs! SAŅEMT
5 x €10 likmes bez riska! + Pasaules kausa piedāvājumi
Negaidi! Pievienojies jautrībai!
Saņemt bonusu