40 EUR bezriska likme
Saņemt

Rīgas “Dinamo” panākusi vienošanos ar jaunu galveno treneri

Sergejs Zubovs, likmetv
8. aprīlis, 2021, 11:28
Sergejs Zubovs | Foto: KHL

Kontinentālās hokeja līgas (KHL) vienība Rīgas “Dinamo” jau vienojusies ar Krievijas treneri Sergeju Zubovu par sadarbību nākamajā sezonā, ceturtdien vēsta portāls “sportacentrs.com”.

Jau ziņots, ka marta beigās “Dinamo” padomes priekšsēdētājs Juris Savickis atklāja, ka uz trenera amatu tiek izskatītas četras kandidatūras.

Vēl pirms Savickis bija atklājis kandidātu skaitu, medijos par nākamo iespējamo “Dinamo” treneri sauca Zubovu. Ceturtdien “sportacentrs.com”, atsaucoties uz savā rīcībā esošu informāciju vēsta, ka Latvijas vienība ar Zubovu jau panākusi principiālu vienošanos, bet līgumu plānots parakstīt līdz šīs nedēļas beigām.

Interesi par Zubovu izrādot arī divas citas komandas.

Sarunā ar portālu “Dinamo” ģenerālmenedžeris Edgars Buncis nevēlējās komentēt šīs baumas, bet norādīja, ka darbi trenera piesaistē aizvien turpinās.

Starp Savicka iepriekš četriem minētajiem kandidātiem bija Somijas, Krievijas un Latvijas speciālisti.

3.martā “Dinamo” pārtrauca sadarbību ar Pēteri Skudru, kuru par komandas galveno treneri iecēla pērn 20.jūlijā. Viņa vadībā “Dinamo” šosezon 60 spēlēs izcīnīja 28 punktus un bija vājākā vienība visā līgā.

Rīdzinieki Gagarina kausā nav spēlējuši septiņas sezonas pēc kārtas.

Autors
LETA
Nacionālā informācijas aģentūra, kas rada uzticamu saturu un sniedz individualizētus pakalpojumus profesionāliem informācijas lietotājiem. Mūsu galvenā vērtība ir pieredzējusī 150 darbinieku komanda. LETA ik dienu rūpējas par to, lai pārbaudītu un no milzīgās informācijas plūsmas atlasītu un piegādātu klientiem.
Raksta vērtējums
5/5
1 balss