Bezriska likme līdz 50 EUR
Saņemt

PK futbolā 9. diena: Brazīlija dosies pēc otrā uzvaras, Portugālei mačs ar Urugvaju

Rišarlisons
28. novembris, 2022, 9:03
Rišarlisons | Foto: FIFA

Pasaules kauss futbolā pirmdien turpinās ar G un H grupu cīņām. Brazīlija G apakšgrupā centīsies tikt pie otrās uzvaras, bet Portugāle H apakšgrupā lūkos pārspēt Urugvaju.

28. novembra spēles

G grupa
12:00 Kamerūna ( 5.10) – Serbija ( 1.77)
18:00 Brazīlija ( 1.51) – Šveice ( 7.60)
H grupa
15:00 Dienvidkoreja ( 2.65) – Gana ( 3.07)
18:00 Portugāle ( 2.03) – Urugvaja ( 4.40)

Kamerūna – Serbija

Gan Kamerūna, gan Serbija uzsāka Pasaules kausu ar zaudējumiem. Kamerūnieši ar 0:1 piekāpās Šveicei, bet serbi ar 0:2 atzina Brazīlijas pārākumu. Abas komandas šajā duelī tieksies pēc turnīra pirmās uzvaras, tomēr par favorīti uzskatāma Serbija, kuras sastāvā atrodami vairāki pasaules klases futbolisti, kā piemēram, Sergejs Milinkovičs-Savičs, Dušans Vlahovičs un Filips Kostičs.

Brazīlija – Šveice

G grupas pirmās kārtas uzvarētāji brazīlieši un šveicieši aizvadīs savstarpējo cīņu. Brazīlija centīsies paņemt vēl trīs punktus, kas ļautu mazliet atslābt pēdējā grupu turnīra kārtā, savukārt šveiciešiem būs grūts pārbaudījums, ņemot vērā, ka brazīlieši uzskatāmi par vieniem no visa turnīra favorītiem.

Dienvidkoreja – Gana

Dienvidkoreja pirmajā mačā aizvadīja, iespējams, garlaicīgāko turnīra spēli, cīnoties 0:0 ar Urugvaju. Šajā mačā bija vērojams rets “fenomens”, proti, ka neviena no komandām nespēja izdarīt sitienu vārtu rāmī. Tikmēr Gana lika kārtīgi panervozēt Portugālei. Lai arī tika piedzīvots zaudējums 2:3, mača izskaņā viens no Ganas futbolistiem pieskrēja un no aizmugures atņēma bumbu vārtsargam, taču bumbu vārtos nesita, jo pēdējā brīdī paslīdēja. Portugālei paveicās ar uzvaras nosargāšanu.

Portugāle – Urugvaja

Portugāles un Urugvajas cīņas solās būt aizraujošāka nekā urugvajiešu pirmais mačs. Trīs punkti būs vajadzīgi abām komandām, tādēļ var prognozēt, ka momentu uzbrukumā netrūks kā vieniem, tā otriem. Portugāļu superzvaigzne Krištianu Ronaldu devies uz čempionātu tikai ar vienu domu – savā pēdējā piegājienā izcīnīt pasaulē prestižāko futbola trofeju.

Autors
Artūrs Koroļkovs - Galvenais redaktors
Galvenais redaktors
Artūrs ir satura un sociālu tīklu menedžeris, kuram ir bagātīga pieredze darbojoties iGaming nozarē. Artūrs lieliski izprot industrijas izaicinājumus un spēj atrast lieliskus risinājums sociālo tīklu marketingā, kā arī piemērota satura radīšanā.
Raksta vērtējums
5/5
1 balss