Bezriska likme līdz 50 EUR
Saņemt

PK futbolā 6. diena: Savstarpējo cīņu aizvadīs ASV un Anglija

Timotijs Veā
25. novembris, 2022, 0:12
Timotijs Veā | Foto: FIFA

Piektdien Pasaules kausā futbolā sāksies grupu turnīra otrais aplis, laukumā atgriežoties A un B grupas komandām. Savstarpējā cīņa paredzēta divām angliski runājošām valstsvienībām – ASV un Anglijai, kā arī maču aizvadīs mājiniece Katara, kas pirmajā duelī demonstrēja ļoti vāju sniegumu.

25. novembra spēles

A grupa
15:00 Katara ( 6.40) – Senegāla ( 1.67)
18:00 Nīderlande ( 1.79) – Ekvadora ( 5.10)
B grupa
12:00 Velsa ( 2.09) – Irāna ( 4.33)
21:00 Anglija ( 1.60) – ASV ( 6.20)

Katara – Senegāla

Mājiniece Katara turnīra atklāšanas spēlē piedzīvoja neizteiksmīgu zaudējumu ar 0:2 pret Ekvadoru. Ekvadorieši varēja sasit pat vēl vairāk vārtus, tomēr vienīgais, kas glāba čempionāta debitanti bija veiksme. No visām komandām, kas līdz šim gājušas laukumā, Katara atstājusi vienu no sliktākajiem iespaidiem. Tikmēr Senegāla ar 0:2 grūtā cīņā zaudēja Nīderlandei, taču skaidrs, ka pret Kataru senegālieši būs absolūti favorīti.

Nīderlande – Ekvadora

Otrā A grupas spelē spēkiem mērosies abas līdzšinējās grupas līderes. Nīderlandieši un ekvadorieši čempionātu sāka ar uzvarām un panākums otrajā cīņā var kalpot kā nopietns pieteikums dalībai “play-off”. Nīderlande būs cīņas favorīte, taču Ekvadora darīs, ko varēs, lai šajā duelī tiktu pie punktiem.

Velsa – Irāna

Irāna pirmajā mačā aizvadīja jautru cīņu ar Angliju, kurā zaudēja ar visai iespaidīgu rezultātu 2:6. Savukārt Velsa izglābās pret ASV un paņēma vienu punktu. Velsiešiem šajā spēlē jāuzvar par katru cenu, lai varētu domāt par tālāku cīņu “play-off”, jo Irāna no Velsas skatpunkta ir ņemams pretinieks.

Anglija – ASV

Interesanta cīņa gaidāma pašā vakarā, kad Anglija spēkosies ar ASV. Angļi čempionātu sāka ar graujošu uzvaru, bet ASV demonstrēja ātru un aizraujošu futbolu pret Velsu, tomēr mača otrajā pusē mazliet palaidās un nenosargāja 1:0 pārsvaru. ASV ir gados jauna, ātra un talantīga komanda, kas spējīga sagādāt problēmas arī futbola dzimtenei Anglijai.

Autors
Artūrs Koroļkovs - Galvenais redaktors
Galvenais redaktors
Artūrs ir satura un sociālu tīklu menedžeris, kuram ir bagātīga pieredze darbojoties iGaming nozarē. Artūrs lieliski izprot industrijas izaicinājumus un spēj atrast lieliskus risinājums sociālo tīklu marketingā, kā arī piemērota satura radīšanā.
Raksta vērtējums
4/5
1 balss