Bezriska likme līdz 50 EUR
Saņemt

PČ: vai Zviedrijas izlase saglabās kaut teorētiskas iespējas iekļūt izslēgšanas spēlēs?

Adrians Kempe, likmetv
30. maijs, 2021, 7:09
Adrians Kempe | Foto: IIHF

Situācija pasaules čempionātā hokejā abās grupās ir ļoti saspringta, bet, ja A grupā jau ir zināmas divas izlases, kuras praktiski jau nodrošinājušas vietu ceturtdaļfinālā, tad B apakšgrupā viss var mainīties un izslēgšanas spēles var aizritēt pat bez tām izlasēm, kas šobrīd atrodas galvgalī. Svētdien mūs gaida četras spēles, kurās prognozējama bezkompromisa cīņa: Baltkrievija – Šveice, Kanāda – Itālija, Zviedrija – Slovākija un Latvija – Somija. Pirms spēles apraksts par Latvijas izlases cīņu lasāms ŠEIT.

 

10 Apr
Vakar 0
Šodien 0
Rīt 0
No records found

 

ZviedrijaSlovākija

Šodien tiks noskaidrots, vai Zviedrijas izlase vēl saglabā cerības uz iekļūšanu grupas četru labāko vienību sarakstā, lai to izdarītu, pamatlaikā jāuzvar lielisku čempionātu aizvadošā Slovākijas izlase.

Otra jaunākā turnīra izlase piedzīvojusi tikai vienu neveiksmi, ar 1:8 pamatīgi piekāpjoties Šveices valstsvienībai. Tomēr pārējos dueļos ir izdevies gūt panākumus pamatlaikā, ar 3:1 uzvarot arī par grupas favorīti kļuvušo Krievijas Olimpiskās komitejas komandu.

Tikmēr Zviedrijas izlase aizvada briesmīgu čempionātu, vienīgās uzvaras gūstot pret Šveices un Lielbritānijas pārstāvjiem. Ja panākums pret šveiciešiem bija ļoti graujošs (7:0), tad to nevar teikt par spēli ar britiem, kuri pat spēja uz brīdi izvirzīties vadībā.

Neskatoties uz rādīto sniegumu un situāciju turnīra tabulā, bukmeikeri par favorītiem uzskata Zviedrijas izlasi, kuriem piešķirts koeficients 1.62. Slovākijas izlasei tas ir 4.70, bet pagarinājuma varbūtība ir 4.80.

Varbūtība, ka Slovākijas hokejistiem izdosies iekļauties handikapā +1,5, vērtēta ar 1.76.

Cerība uz rezultatīvu maču, kurā tiks gūti vismaz seši vārti, tiek vērtēta ar koeficientu 2.19.

BaltkrievijaŠveice

Izteikta priekšrocība dota Šveicei, kuras uzvara pamatlaikā vērtēta ar 1.33, bet neizšķirtas piešķirts koeficients 6.40. Baltkrievijas panākums vērtēts ar 9.00.

Handikaps -1,5 Šveices labā vērtēts ar 1.53, bet gūto vārtu kopskaits zem 5,5 ar 2.00.

ItālijaKanāda

Vienīgā izlase, kura šajā čempionātā nav spējusi gūt punktus, ir Itālija. Šodien tai pretim stāsies Kanāda, kura, lai arī turnīru iesāka neveiksmīgi, spējusi uzvarēt iepriekšējos divos dueļos.

Koeficients uz milzīgu pārsteigumu un Itālijas panākumu ir 101.00.

Kanādas panākums ar handikapu -5,5 vērtēts ar 1.84.

Standings provided by Sofascore
Standings provided by Sofascore
Autors
Artūrs Koroļkovs - Galvenais redaktors
Galvenais redaktors
Artūrs ir satura un sociālu tīklu menedžeris, kuram ir bagātīga pieredze darbojoties iGaming nozarē. Artūrs lieliski izprot industrijas izaicinājumus un spēj atrast lieliskus risinājums sociālo tīklu marketingā, kā arī piemērota satura radīšanā.
Raksta vērtējums
-/5
0 balsis