Bezriska likme līdz 50 EUR
Saņemt

Paziņots, cik cilvēki varēs atrasties tribīnēs UEFA Čempionu līgas finālā

Dragao stadions, likmetv
25. maijs, 2021, 15:03
Dragao stadions | Foto: FC "Porto"

Eiropas Futbola federāciju asociācija (UEFA) paziņojusi, ka Čempionu līgas fināla spēli Portugāles pilsētā Portu starp Mančestras “City” un Londonas “Chelsea” klātienē sestdien varēs vērot 16 500 skatītāju.

UEFA otrdien informēja, ka Portugāles atbildīgās institūcijas apstiprinājušas, ka Portu stadionā “Dragao” var aizpildīt 33% no 50 003 skatītāju vietām, vienlaikus ievērojot pandēmijas laikā noteiktos sociālās distancēšanās noteikumus.

Gan “City”, gan “Chelsea” saņēmusi 6000 biļešu, kuras izdalīt saviem līdzjutējiem, norādīja UEFA.

Bija paredzēts, ka Čempionu līgas fināla spēle notiks Stambulā, tomēr Covid-19 dēļ noteikto ceļošanas ierobežojumu dēļ tā pārcelta uz Portu.

Augstu vīrusa izplatības rādītāju dēļ Lielbritānija ierobežojusi savu pilsoņu ceļošanu uz Turciju, kas nozīmē, ka, atgriežoties no šīs valsts, jāpavada desmit dienas karantīnā viesnīcā.

Šis ir otrais gads pēc kārtas, kad Stambulā nav iespējams sarīkot Čempionu līgas finālspēli.

Pagājušajā sezonā Lisabonā notika neliels turnīrs, kura beigās bez skatītāju klātbūtnes Minhenes “Bayern” finālspēlē uzvarēja Parīzes “Saint-Germain”.

Autors
LETA
Nacionālā informācijas aģentūra, kas rada uzticamu saturu un sniedz individualizētus pakalpojumus profesionāliem informācijas lietotājiem. Mūsu galvenā vērtība ir pieredzējusī 150 darbinieku komanda. LETA ik dienu rūpējas par to, lai pārbaudītu un no milzīgās informācijas plūsmas atlasītu un piegādātu klientiem.
Raksta vērtējums
-/5
0 balsis