Bezriska likme līdz 50 EUR
Saņemt

Paziņota Fjūrija un Džošua cīņas norises vieta un diena

Entonijs Džošuā un Taisons Fjūrijs, likmetv
17. maijs, 2021, 18:37
Entonijs Džošuā un Taisons Fjūrijs | Foto: Sportsmanor

Lielbritānijas boksa supersmagsvaru Taisona Fjūrija un Entonija Džošua cīņa norisināsies 14.augustā Saūda Arābijā, paziņoja Fjūrijs.

Pirmo reizi boksa vēsturē vienā cīņā uz likmes būs visas četras supersmagsvaru kategorijas jostas.

Cīņa notiks par Džošua piederošajiem pasaules Boksa Asociācijas (WBA), Starptautiskās Boksa federācijas (IBF) un Starptautiskās Boksa organizācijas (WBO) tituliem, kā arī par Fjūrijam piederošo Pasaules Boksa padomes (WBC) čempiona jostu.

32 gadu vecais Fjūrijs iepriekšējo cīņu aizvadīja pērnā gada februārī, kad ar nokautu uzvarēja amerikāni Deonteju Vailderu, iegūstot WBC un “The Ring” čempiona jostas. Viņš karjeras laikā uzvarējis 30 no 31 cīņas, 21 noslēdzot ar nokautu. Vēl viens duelis ar Fjūrija dalību noslēdzies neizšķirti.

Tikmēr gadu jaunākais Džošua decembrī nokautēja bulgāru Kubratu Puļevu, nosargājot savas trīs čempiona jostas. Džošua profesionālajā boksā uzvarējis 24 no 25 cīņām, 22 dueļus noslēdzot ar nokautu.

Gaidāmais Fjūrija un Džošua duelis tiek uzskatīts par Lielbritānijas boksa vēsturē visu laiku vērienīgāko supersmagsvaru cīņu.

Autors
LETA
Nacionālā informācijas aģentūra, kas rada uzticamu saturu un sniedz individualizētus pakalpojumus profesionāliem informācijas lietotājiem. Mūsu galvenā vērtība ir pieredzējusī 150 darbinieku komanda. LETA ik dienu rūpējas par to, lai pārbaudītu un no milzīgās informācijas plūsmas atlasītu un piegādātu klientiem.
Raksta vērtējums
-/5
0 balsis