40 EUR bezriska likme
Saņemt

Oficiāli: Ziemeļamerikā sezonu noslēgušais latviešu aizsargs pievienojas Rīgas “Dinamo”

Kārlis Čukste, likmetv
25. maijs, 2021, 13:18
Kārlis Čukste | Foto: Sanhosē "Barracudas"

Kontinentālās hokeja līgas (KHL) klubs Rīgas “Dinamo” oficiāli paziņojis par aizsarga Kārļa Čukstes pievienošanos.

Vakar vēstījām, ka neoficiāli panākt vienošanos ar Kārli Čuksti un Hanteru Šinkaruku, bet šodien klubs pavēstījis par oficiālu latvieša pievienošanos.

23 gadus vecais  Čukste iepriekšējo sezonu sāka “Optibet” hokeja virslīgā HK “Mogo” rindās, kur 16 spēlēs guva 16 (9+7) punktus, bet sezonas gaitā viņš pārcēlās uz ASV, kur Amerikas hokeja līgā (AHL) pārstāvēja Sanhosē “Barracuda” un Austrumu krasta hokeja līgā (ECHL) Orlando “Solar Bears”. Tajā kopā aizvadītas 23 spēles un pieci (2+3) rezultivitātes punkti.

Hokejists uzaudzis “SK Rīga” sistēmā un uz Ziemeļameriku pārcēlies 2015./2016. gada sezonā, kad sāka spēlēt Savienoto Valstu Hokeja līgā (USHL) un četras sezonas aizvadījis NCAA Kvinipekas Universitātes sastāvā. Aizvadītais gads bija pirmais profesionālajā hokejā.

Autors
Roberts Ūdris - Redaktors
Redaktors
Roberts ir sporta satura radītājs: darbojas kā freelance žurnālists vairākos Latvijas vadošajos medijos, īpašu uzmanību pievēršot basketbolam. Viņam sveša nav iGaming nozare, kurai jau vairāku gadu garumā Roberts gatavo materiālus par sporta notikumiem, sporta likmēm un prognozēm.
Raksta vērtējums
4/5
1 balss