40 EUR bezriska likme
Saņemt

Nīderlaindiešu aizsargs vēlais aiziet no “Juventus”

Matijs De Lights, likmetv
25. maijs, 2021, 16:17
Matijs De Lights | Foto: Juvefc

Turīnas “Juventus” aizsargs Matijs De Lights domā par aiziešanu no Itālijas titulētākā kluba.

2019. gadā futbolists bija viens no skaļākajiem vārdiem un par viņa iegūšanu cīnījās ar Spānijas vienība “Barcelona”, taču jaunais holandietis izlēma par labu “Juventus. Šobrīd futbolists nožēlo savu izvēli.

Pēc “Esport3” pieejamās informācijas spēlētājs nav priecīgs un vēlas doties prom no vienības. Vienība, kurai viņš vislabprātāk pievienotos ir 2019. gadā izbrāķētā “Barcelona”, kaut viņš pats saprot, ka diez vai tas notiks.

Pats Katalonijas klubs neslēpj, ka viņiem De Lighta spēlētāja profils interesē un viņi varētu mēģināt aizsargu iegūt savā īpašumā. Visticamākais scenārijs tam ir caur spēlētāju apmaiņu, jo abu klubu starpā ir labas attiecības un līdzīgus darījumus veikušas jau pirms tam.

Iepriekšējā vasarā tās apmainīja Artūru un Pjaniču, tomēr tās ir tikai spekulācijas un De Lighta atkalapvienošanās ar savu bijušo komandas biedru Frenkiju De Jongu ir mazticama.

Autors
Roberts Ūdris - Redaktors
Redaktors
Roberts ir sporta satura radītājs: darbojas kā freelance žurnālists vairākos Latvijas vadošajos medijos, īpašu uzmanību pievēršot basketbolam. Viņam sveša nav iGaming nozare, kurai jau vairāku gadu garumā Roberts gatavo materiālus par sporta notikumiem, sporta likmēm un prognozēm.
Raksta vērtējums
-/5
0 balsis