40 EUR bezriska likme
Saņemt

Neimara un Mesi atkalapvienošanās, visticamāk, nenotiks

Neimars, likmetv
8. maijs, 2021, 10:42
Neimars | Foto: Daily Sabah

Brazīliešu futbolists Neimars pagarinājis līgumu ar Parīzes “Saint – Germain” līdz 2026. gadam, platformā “Twitter” ziņo “PurelyFootball”.

Profils ziņo, ka oficiāls apstiprinājums no kluba sekos dienas gaitā. Jāatzīmē, ka Neimaru bija noskatījusi Spānijas “Barcelona”, kuras rindās spēlētājs pavadīja no 2013. līdz 2017. gadam.

Tiek runāts, ka futbolista alga būs 30 miljoni eiro gadā, pēc jaunajiem līguma nosacījumiem.

Jau ziņots, ka Katalonijas kluba prezidents Joans Laporta bija gatavs maksāt 100 miljonus, lai spēlētājs atgrieztos Spānijā. Viņš arī paziņoja, ka Neimara atgriešanās uzlabotu “Barcelona” “seju” potenciālo sponsoru, spēlētāju un fanu acīs.

Parīzes kluba īpašnieks pēc šādām Laportas runām lūdza, lai katalāņi liek mierā uzbrucēju, liekot noprast, ka transfērs nav iespējams.

Līdz šim brazīlietim līgums ar Francijas grandu bija līdz 2022. gadam, kas piesaistīja potenciālos pircējus un sarežģīja futbolista saglabāšanu vienībā.

Pats Neimars iepriekšējās sarunās atklāja, ka labprāt atkal uzspēlētu kopā ar argentīniešu superzvaigzni Lionelu Mesi.

Brazīlietis 27 aizvadītajās spēlēs šosezon guvis 15 vārtus un 10 reizes rezultatīvi asistējis.

Autors
Roberts Ūdris - Redaktors
Redaktors
Roberts ir sporta satura radītājs: darbojas kā freelance žurnālists vairākos Latvijas vadošajos medijos, īpašu uzmanību pievēršot basketbolam. Viņam sveša nav iGaming nozare, kurai jau vairāku gadu garumā Roberts gatavo materiālus par sporta notikumiem, sporta likmēm un prognozēm.
Raksta vērtējums
5/5
1 balss