Bezriska likme līdz 50 EUR
Saņemt

“Barcelona” cenšas atgūt Neimaru

PSG līderi Neimars (pa kreisi) un Kilians Mbape (pa labi), likmetv
6. maijs, 2021, 12:49
PSG līderi Neimars (pa kreisi) un Kilians Mbape (pa labi) | Foto: Ligue 1

Spānijas futbola flagmanis “Barcelona” vēl joprojām nav atmetis sapni par brazīlieša Neimara atgūšanu.

Kluba prezidents Hoans Laporta uzskata, ka spēlētāja iegāde pozitīvi atspoguļosies uz kluba vārdu, ziņo medijs “AS”. Pirmkārt, celsies brenda vērtība, otrkārt, uzlabosies sastāva kvalitāte, ko uzstāj vairāki jaunie spēlētāji. Treškārt, Neimara iegāde varētu uzlabot situāciju ar pašreizējo kluba zvaigzni Lionelu Mesi, kurš vēl nav pieņēmis lēmumu par līguma pagarināšanu.

Jau iepriekšējā prezidenta Žuzepes Bartomeo laikā spēlētāji bija gatavi spēlēt par samazinātu algu, lai tikai brazīlietis varētu atgriezties vienībā.

“Barcelona” Neimaru novērtējusi 100 miljonu vērtībā, ko ir gatava piedāvāt Francijas grandam PSG. Laporta uzskata, ka pārdodot dažus spēlētājus, klubs ir spējīgs tikt pie šādas summas.

Tikmēr Parīzes vienības prezidents Nasers Al-Heilafi paziņoja, lai Spānijas vicečempioni liek brazīliešu futbolistu mierā, paziņojis “Catalunya Radio”.

29 gadus vecajam futbolistam līgums ar šī brīža klubu ir spēkā vēl uz vienu sezonu.

Autors
Roberts Ūdris - Redaktors
Redaktors
Roberts ir sporta satura radītājs: darbojas kā freelance žurnālists vairākos Latvijas vadošajos medijos, īpašu uzmanību pievēršot basketbolam. Viņam sveša nav iGaming nozare, kurai jau vairāku gadu garumā Roberts gatavo materiālus par sporta notikumiem, sporta likmēm un prognozēm.
Raksta vērtējums
-/5
0 balsis