40 EUR bezriska likme
Saņemt

“Metta” atrod Riherta aizvietotāju

Andrejs Gluščuks, likmetv
11. jūnijs, 2021, 18:29
Andrejs Gluščuks | Foto: FK "Metta"

Latvijas futbola virslīgas komandu “Metta” turpmāk vadīs ilggadējais akadēmijas speciālists Andrejs Gluščuks, informē klubs.

Gluščuks amatā nomainīs Andri Rihertu, kurš “Metta” vienību vadīja kopš 2006.gadā, bet šonedēļ stājās pie Latvijas čempiones “Riga” stūres.

Gluščuks “Metta” klubā ir kopš 2013.gada, un profesionālajā karjerā kā treneris-organizators ir izgājis dažādiem kluba vecuma un meistarības līmeņiem.

Klubā viņš ir vadījis vairākas jauniešu komandas, tai skaitā viņa vadībā 2001. un 2003.gadā dzimušie futbolisti ir kļuvuši par Latvijas jaunatnes čempioniem. Šobrīd liela daļa šo futbolistu spēlē tieši meistarkomandas rindās.

Tāpat kluba speciālistam ir ilgstoša pieredze Latvijas U-17 un U-19 izlasēs, bet vairākus gadus Gluščuks bija arī “Metta” dublieru komandas trenera asistents.

Gluščuks 2015.gadā tika atzīts par Labāko jaunatnes treneri, bet pēdējos gados ir LFF treneru instruktors, kura vadībā tiek sagatavoti jaunie pašmāju speciālisti. Tāpat viņš ir viens no kluba iekšējās metodikas autoriem, pasniedzējs un saturiskais autors Futbola klašu apmācības programmai, kā arī Latvijas Universitātes pirmā līmeņa augstākās izglītības programmā “Sporta treneris”.

Debiju galvenā trenera pozīcijā Gluščuks piedzīvos svētdienas spēlē pret RFS. Turpmāk viņam asistēs Viktors Mazurs, bet pārējais treneru korpuss paliks bez izmaiņām.

“Metta” pēc 12 aizvadītiem mačiem turnīra tabulā ieņem septīto vietu.

Autors
LETA
Nacionālā informācijas aģentūra, kas rada uzticamu saturu un sniedz individualizētus pakalpojumus profesionāliem informācijas lietotājiem. Mūsu galvenā vērtība ir pieredzējusī 150 darbinieku komanda. LETA ik dienu rūpējas par to, lai pārbaudītu un no milzīgās informācijas plūsmas atlasītu un piegādātu klientiem.
Raksta vērtējums
-/5
0 balsis