Merzļikins tiek nomainīts komandas zaudējumā pret “Panthers”

Elvis Merzļikins, likme.tv
4. aprīlis, 2021, 9:17
Elvis Merzļikins | Foto: NHL.com

Latvijas vārtsargs Elvis Merzļikins sestdien tika nomainīts pēc otrā perioda un kopā ar Kolumbusas “Blue Jackets” komandu cieta zaudējumu Nacionālās hokeja līgas (NHL) regulārā čempionāta spēlē.

“Blue Jackets” viesos ar rezultātu 2:5 (0:0, 0:3, 2:2) atzina Floridas “Panthers” pārākumu, pretiniekiem pirmo reizi sezonā izcīnot piecas uzvaras pēc kārtas.

Pirmie šajā mačā vārtus guva mājinieki, otrā perioda ceturtajā minūtē Merzļikinu pārspējot Makenzijam Vīgeram. Turpmākajās piecās minūtēs vēl divas ripas latvieša sargātajos vārtos ieraidīja bijušais “Blue Jackets” hokejists Alekss Venberjs.

Ar trešo periodu Merzļikinu nomainīja Jonass Korpisalo, kuru pārspēja tikai Frenks Vatrano, bet pēdējo reizi viesus sarūgtināja Venberjs, kurš raidīja ripu tukšos vārtos un nokārtoja sev “hat-trick”. Pēdējā periodā ciemiņiem ar gūtiem vārtiem izcēlās Olivers Bjorkstrands un Zeks Verenskis.

Merzļikins laukumā pavadītajās nepilnās 40 minūtēs atvairīja 22 no 25 metieniem, bet Korpisalo viņam atvēlētajā laikā neitralizēja 12 no 13 ripām. Otrā laukuma galā izcilu spēli demonstrēja “Blue Jackets” kādreizējais vārtsargs Sergejs Bobrovskis, kurš tika galā ar 44 no 46 viesu hokejistu raidījumiem.

Merzļikins šosezon 17 spēlēs vidēji ielaidis 2,83 ripas un atvairījis 91,6% metienu.

“Blue Jackets” ar 36 punktiem 39 spēlēs ieņem septīto vietu Centrālajā divīzijā, apsteidzot vien Detroitas “Red Wings”, kamēr “Panthers” ar 54 punktiem 38 cīņās ir otrā.