40 EUR bezriska likme
Saņemt

Merzļikins nepiedalīsies arī OS kvalifikācijā

Elvis Merzļikins, likmetv
11. maijs, 2021, 14:44
Elvis Merzļikins | Foto: REUTERS/Vasily Fedosenko

Latvijas hokeja izlasei augustā beigās gaidāmajā 2022.gada Pekinas olimpisko spēļu kvalifikācijas turnīrā būs jāiztiek bez pašlaik labākā valstsvienības vārtsarga Elvja Merzļikina, otrdien preses konferencē atklāja Latvijas Hokeja federācijas (LHF) ģenerālsekretārs Viesturs Koziols.

Merzļikina ģimenē septembrī gaidāms pieaugums, bet no 26. līdz 29.augustam Rīgā paredzēts 2022.gada Pekinas olimpisko spēļu kvalifikācijas turnīrs. Latvijas vadošais vārtsargs nebūs kopā ar izlasi arī Rīgā gaidāmajā pasaules čempionātā.

Olimpisko spēļu kvalifikācijas turnīra apakšgrupā Latvija tiksies ar Franciju, Itāliju un Ungāriju. Tikai turnīra uzvarētāja nodrošinās ceļazīmi uz olimpisko spēļu turnīru.

Savukārt pasaules čempionāts Rīgā notiks no 21.maija līdz 6.jūnijam.

Merzļikins nesen noslēdza savu otro sezonu Nacionālajā hokeja līgā (NHL), kopā ar Kolumbusas “Blue Jackets” paliekot ārpus Stenlija kausa dalībnieku pulka. Merzļikins šosezon NHL laukumā devās 28 spēlēs, no kurām divās palika “sausā”, izcīnīja astoņas uzvaras, vidēji ielaida 2,77 ripas un atvairīja 91,6% metienu.

Autors
LETA
Nacionālā informācijas aģentūra, kas rada uzticamu saturu un sniedz individualizētus pakalpojumus profesionāliem informācijas lietotājiem. Mūsu galvenā vērtība ir pieredzējusī 150 darbinieku komanda. LETA ik dienu rūpējas par to, lai pārbaudītu un no milzīgās informācijas plūsmas atlasītu un piegādātu klientiem.
Raksta vērtējums
-/5
0 balsis