Merzļikins neglābj Kolumbusu no zaudējuma pret “Stars” (VIDEO)

Elvis Merzļikins, likmetv
16. aprīlis, 2021, 8:03
Elvis Merzļikins | Foto: Aaron Doster-USA TODAY Sports

Latvijas vārtsargs Elvis Merzļikins ceturtdien Nacionālās hokeja līgas (NHL) spēlē ielaida četrus vārtus, viņa pārstāvētajai komandai Kolumbusas “Blue Jackets” piedzīvojot zaudējumu.

“Blue Jackets” viesos ar 1:4 (1:0, 0:2, 0:2) zaudēja Dalasas “Stars”.

Merzļikins vārtos aizvadīja visu spēli un atvairīja 27 no 31 metiena, tverot 87,1% raidījumu.

Vārtsargs pirmo reizi kapitulēja otrā perioda 17.minūtē. Džeisons Dikinsons vārtu priekšā ripu piespēlēja Denisam Gurijanovam, kurš no tuvas distances ar veiklām roku darbībām pārspēja Merzļikinu. Nepilnu pusotru minūti vēlāk Dalasas vienības “presings” ļāva mājiniekiem panākt 2:0, Miro Heiskanenam precīzi metot no iemetiena apļa.

Arī trešajā periodā Merzļikins zaudēja divus vārtus. Trešdaļas devītajā minūtē Gurijanovs no šaura leņķa atlēkušo ripu raidīja Merzļikinam aiz muguras, bet Džo Pavelskis no tuvas distances izcēlās aptuveni četras minūtes līdz pamatlaika beigām.

Gurijanovs spēli noslēdza ar 2+1, bet vienīgos “Blue Jackets” vārtus pirmā perioda astotajā minūtē guva Džeks Rosloviks.

“Blue Jackets” ar 39 punktiem 45 spēlēs Centrālajā divīzijā ieņem septīto vietu astoņu klubu konkurencē.

Ierasti NHL regulārajā čempionātā komandas katra aizvada pa 82 mačiem, taču šajā sezonā līdz 8.maijam vienības katra izspēlēs 56 dueļus.