“Mavericks” vadība noliedz runas par komandas spilgtāko zvaigžņu nesaskaņām

LETA 08.06.21, 11:55

Nesaprašanās starp Luku Dončiču un Kristapu Porziņģi ir pārspīlēta, uzskata Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) komandas Dalasas “Mavericks” ģenerālmenedžeris Donijs Nelsons.

“Mavericks” svētdien noslēdza sezonu, Rietumu konferences ceturtdaļfinālā ar 3-4 atzīstot Losandželosas “Clippers” pārākumu.

Mr.Green ir ieradies!

3 x 10 EURBezriska likmes

Dalasas komanda ar vienu no līgas spilgtākajām zvaigznēm sastāvā Dončiču “play-off” pirmajā kārtā apstājusies otro sezonu pēc kārtas. Nelsons pirmdien notikušajā pēcsezonas preses konferencē noraidīja, ka Dončičs spēlētu savtīgi un, viņaprāt, saspēlētība turpmākajās sezonās uzlabosies.

“Ir puisis, kurš domā, ka var uzvarēt jebkuru izspēli jebkurā mačā. Viņa statistika ir unikāla. Uzskatu, ka daļa no viņa nobriešanas ir sapratne, kā īstajā brīdī balansēt paša metienus ar komandas biedru iesaistīšanu. Domāju, ka turpmāk viņš spēlēs iekļaujošāk,” teica Nelsons.

“Mavericks” ģenerālmenedžeris vairākkārt atzīmēja, ka Dončičs vēl tikai mācās iesaistīt spēlē savus komandas biedrus.

“Domāju, ka nesaprašanās, plaisa vai sauciet to, kā gribiet, ir pārspīlēta,” runājot par Dončiča un Porziņģa attiecībām, uzsvēra Nelsons. “Viņi abi grib uzvarēt. Laika gaitā ne tikai Kristaps, bet arī pārējie spēlētāji iekļausies Lukas repertuārā. Sagaidu, ka viņš ne tikai gūs punktus, bet arī arvien vairāk iekļaus komandas biedrus.”

Arī Dončičs vēlas, lai viņa sadarbība ar Porziņģi uzlabotos.

“Viņš ir lielisks basketbolists. Domāju, ka mums vajadzētu viņu izmantot vairāk,” teica Dončičs.

Tikmēr ESPN, atsaucoties uz saviem avotiem, ziņo, ka augusi Porziņģa neapmierinātība ar savu lomu komandā. Laukumā ar bumbu dominē un uzmanības centrā ir Dončičs, taču viņš cerējis uz līdzvērtīgas zvaigznes statusu.

Komandas tikās arī iepriekšējās sezonas “play-off” pirmajā kārtā, “Clippers” svinot uzvaru sērijā ar 4-2.

“Mavericks” regulārajā čempionātā ieņēma piekto vietu Rietumu konferencē, bet “Clippers” bija ceturtā. Dalasieši pamatturnīrā izcīnīja par piecām uzvarām mazāk nekā pretinieki.

NBA pamatturnīrā komandas šosezon aizvadīja 72 spēles, kas ir par desmit mazāk, nekā ierasts.

Jauns totalizators Latvijā!

40 EURvērtas likmes tieši Tev

Mūsu partneri
Likme TV
Likme TV nav azartspēļu organizētājs. Portālam ir informatīvs raksturs. Visas tiesības rezervētas 2021
Palielināts koeficients 35,00 par pirmo veikto iemaksu! SAŅEMT