40 EUR bezriska likme
Saņemt

“Mavericks” negaidīti paliek bez galvenā trenera

Riks Kārlails, likmetv
17. jūnijs, 2021, 23:41
Riks Kārlails | Foto: CBS Sports

Latviešu basketbolista Kristapa Porziņģa pārstāvētais Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) klubs Dalasas “Mavericks” negaidīti palicis bez galvenā trenera Rika Kārlaila, ziņo insaideris Adrians Vodžnarovskis.

Speciālists par Dalasas kluba treneri strādāja 13 sezonas un publiski bija atzinis, ka ir gatavs turpināt vadīt vienību arī līgumā noteiktās atlikušās divas sezonas. Aiziešana no amata ir nākusi kā pārsteigums visai organizācijai.

Vakar “Mavericks” pārtrauca saistības ar ģenerālmenedžeri Doniju Nelsonu, vienību nostādot lielu pārmaiņu priekšā, kas var ietekmēt arī Kristapa Porziņģa un pārējo spēlētāju lomu vienībā.

Komandas lielākā zvaigzne Luka Dončičs ir liels Kārlaila asistenta, Džamala Moslija atbalstītājs, tāpēc pastāvv iespēja, ka tieši viņš pārņems galvenā trenera amatu.

Par lielāko panākumu darbā ar Dalasas Mavericks”, Kārlailam uzskatāms izcīnītais NBA čempionu tituls 2011. gadā, kad vienības līderis bija slavenais vācietis Dirks Novickis.

Autors
Roberts Ūdris - Redaktors
Redaktors
Roberts ir sporta satura radītājs: darbojas kā freelance žurnālists vairākos Latvijas vadošajos medijos, īpašu uzmanību pievēršot basketbolam. Viņam sveša nav iGaming nozare, kurai jau vairāku gadu garumā Roberts gatavo materiālus par sporta notikumiem, sporta likmēm un prognozēm.
Raksta vērtējums
-/5
0 balsis