Bezriska likme līdz 50 EUR
Saņemt

“Mavericks” īpašnieks: Porziņģis un Dončičs sadzīvo labi

Kristaps Porziņģis un Luka Dončičs, NBA, likmetv
22. aprīlis, 2021, 22:56
Luka Dončičs un Kristaps Porziņģis | Foto: Jerome Miron-USA TODAY Sports

Latvijas basketbolista Kristapa Porziņģa pārstāvētā Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) kluba Dalasas “Mavericks” īpašnieks Marks Kubans salīdzinājis abu komandas zvaigžņu – Porziņģa un slovēņa Lukas Dončiča – attiecības ar Dirka Novicka un Džeisona Terija attiecībām, ceturtdien savā “Twitter” kontā vēsta “Dallas Morning News” žurnāliste Kellija Keplena.

Marks Kubans salīdzinājumu veica Dalasas radiostacijas KRLD-FM jeb “105,3 The Fan” ēterā.

“Sākumā Novickis un Terijs nebija labākie draugi, bet pieaugot viņi viens otram iepatikās un kļuva par lieliem draugiem, un tā vienkārši ir daļa no procesa, kad esat saņēmuši jaunus bērnus, kuri pieaug,” teica Kubans.

“Tā bija mūžība, kamēr Novickis un Terijs kaut ko sāka darīt kopā ārpus laukuma. Ilgs laiks. Es domāju, Porziņģis un Dončičs sadzīvo labi. Viņi vienkārši ir dažādi cilvēki. Viņiem patīk darīt dažādas lietas,” piebilda kluba īpašnieks.

Vācu basketbolists Novickis “Mavericks” spēlēja no 1998. līdz 2019.gadam, kamēr Terijs, kurš NBA spēlēja no 1999. līdz 2018.gadam, Dalasas vienībā aizvadīja laiku no 2004. līdz 2012.gadam.

Abi kopā 2011.gadā kļuva par NBA čempioniem, par finālsērijas vērtīgāko spēlētāju tiekot atzītam Novickim.

Ceturtdien “Mavericks” savā laukumā tiksies ar čempioni Losandželosas “Lakers”.

“Mavericks” ar 31 uzvaru 57 spēlēs Rietumu konferencē ieņem septīto vietu.

NBA pamatturnīrā plānots aizvadīt 72 spēles, kas ir par desmit mazāk, nekā ierasts.

Autors
LETA
Nacionālā informācijas aģentūra, kas rada uzticamu saturu un sniedz individualizētus pakalpojumus profesionāliem informācijas lietotājiem. Mūsu galvenā vērtība ir pieredzējusī 150 darbinieku komanda. LETA ik dienu rūpējas par to, lai pārbaudītu un no milzīgās informācijas plūsmas atlasītu un piegādātu klientiem.
Raksta vērtējums
-/5
0 balsis