“Liepāja” atbrīvojas no galvenā trenera

LETA 22.06.21, 15:50

“Optibet” Latvijas futbola virslīgas komanda “Liepāja” pārtraukusi darba attiecības ar galveno treneri Dmitriju Mološu un viņa palīgiem Vitāliju Kazancevu, kā arī Georgiju Koditu, otrdien paziņoja vienība.

Baltkrievu speciālists Mološs par Liepājas kluba galveno treneri tika iecelts pagājušā gada jūnijā. Kopā ar komandu viņam pagājušajā sezonā izdevās uzvarēt Latvijas kausā, tādējādi nopelnot iespēju piedalīties jaunizveidotajā UEFA Konferenču līgā.

Mr.Green ir ieradies!

3 x 10 EURBezriska likmes

Pirms četrām dienām pēc abpusējas vienošanās “Liepāju” pameta viens no tās līderiem Artūrs Karašausks.

Mološs no 2006. līdz 2011.gadam vadīja Baltkrievijas futbola izlasi. Iepriekš viņš strādājis arī ar Baltkrievijas U-21 valstsvienību.

Latvijas futbola pazinēji mēļo, ka Mološa vietu pagaidām varētu ieņemt Mareks Zuntners, kurš pagājušajā sezonā klubā bija trenera asistents.

“Liepāja” šosezon 12 spēlēs iekrājusi 16 punktus un virslīgas tabulā ieņem ceturto vietu.

Virslīgas jaunā sezona tika sākta ar astoņu komandu līdzdalību, taču vēlāk ar Sporta arbitrāžas tiesas (CAS) lēmumu pagaidu licenci dalībai čempionātā ieguva arī skandalozā Daugavpils “Noah Jurmala”. Pagājušajā nedēļā virslīgas dalībnieču skaits atkal saruka līdz astoņām, jo dalību no turnīra atsauca cita skandāliem mocītā komanda “Ventspils”.

Jauns totalizators Latvijā!

40 EURvērtas likmes tieši Tev

Mūsu partneri
Likme TV
Likme TV nav azartspēļu organizētājs. Portālam ir informatīvs raksturs. Visas tiesības rezervētas 2021
Palielināts koeficients 35,00 par pirmo veikto iemaksu! SAŅEMT