40 EUR bezriska likme
Saņemt

“Liepāja” atbrīvojas no galvenā trenera

FK "Liepāja", likmetv
22. jūnijs, 2021, 15:50
FK "Liepāja" | Foto: FK "Liepāja"

“Optibet” Latvijas futbola virslīgas komanda “Liepāja” pārtraukusi darba attiecības ar galveno treneri Dmitriju Mološu un viņa palīgiem Vitāliju Kazancevu, kā arī Georgiju Koditu, otrdien paziņoja vienība.

Baltkrievu speciālists Mološs par Liepājas kluba galveno treneri tika iecelts pagājušā gada jūnijā. Kopā ar komandu viņam pagājušajā sezonā izdevās uzvarēt Latvijas kausā, tādējādi nopelnot iespēju piedalīties jaunizveidotajā UEFA Konferenču līgā.

Pirms četrām dienām pēc abpusējas vienošanās “Liepāju” pameta viens no tās līderiem Artūrs Karašausks.

Mološs no 2006. līdz 2011.gadam vadīja Baltkrievijas futbola izlasi. Iepriekš viņš strādājis arī ar Baltkrievijas U-21 valstsvienību.

Latvijas futbola pazinēji mēļo, ka Mološa vietu pagaidām varētu ieņemt Mareks Zuntners, kurš pagājušajā sezonā klubā bija trenera asistents.

“Liepāja” šosezon 12 spēlēs iekrājusi 16 punktus un virslīgas tabulā ieņem ceturto vietu.

Virslīgas jaunā sezona tika sākta ar astoņu komandu līdzdalību, taču vēlāk ar Sporta arbitrāžas tiesas (CAS) lēmumu pagaidu licenci dalībai čempionātā ieguva arī skandalozā Daugavpils “Noah Jurmala”. Pagājušajā nedēļā virslīgas dalībnieču skaits atkal saruka līdz astoņām, jo dalību no turnīra atsauca cita skandāliem mocītā komanda “Ventspils”.

Autors
LETA
Nacionālā informācijas aģentūra, kas rada uzticamu saturu un sniedz individualizētus pakalpojumus profesionāliem informācijas lietotājiem. Mūsu galvenā vērtība ir pieredzējusī 150 darbinieku komanda. LETA ik dienu rūpējas par to, lai pārbaudītu un no milzīgās informācijas plūsmas atlasītu un piegādātu klientiem.
Raksta vērtējums
-/5
0 balsis