40 EUR bezriska likme
Saņemt

Latvijas vārtos pret ASV stāsies Kivlenieks, izmaiņas arī virknējumos

Matīss Kivlenieks, likmetv
27. maijs, 2021, 15:32
Matīss Kivlenieks | Foto: IIHF

Latvijas izlases sastāvā atgriezies Matīss Kivlenieks un Oskars Batņa, portālā “Twitter” ziņo “Sportacentrs.com” hokeja apskatnieks Ulvis Brože.

Mačā pret ASV izlasi, kā jau bija gaidāms, vārtos atgriezīsies Matīss Kivlenieks, kurš izlaida spēli pret Itālijas valstsvienību. Tajā vārtos stājās Ivars Punnenovs, bet kā otrais numurs tika pieteikts Jānis Kalniņš.

Tāpat pieteikumā atgriezies Oskars Batņa, kurš spēlē pret Kanādas izlasi guva savainojumu un izlaida sekojošās divas spēles pret Kazahstānu un Itāliju.

Izmaiņas ir arī uzbrucēju trijniekos, kur jau vakar treniņā pirmajā maiņā atradās Ronalds Ķēniņš, bet Kaspars Daugaviņš nonācis trešajā uzbrucēju virknējumā. Par 13 uzbrucēju šodien kļuvis Mārtiņš Dzierkals, bet kā septītais aizsargs pieteikts Jānis Jaks.

Latvijas izlase čempionātu iesākusi ar diviem panākumiem un zaudējumu pēcspēles metienu sērijā, bet ASV iekrājusi divas uzvaras un reizi piekāpās saviem pretiniekiem. Turnīra taabulā B grupa Latvija ar septiņiem punktiem ieņem otro pozīciju, bet ASV ar sešiem ir piektie.

Spēle starp izlasēm sāksies 16:15 un to varēs vērot LTV7

Autors
Roberts Ūdris - Redaktors
Redaktors
Roberts ir sporta satura radītājs: darbojas kā freelance žurnālists vairākos Latvijas vadošajos medijos, īpašu uzmanību pievēršot basketbolam. Viņam sveša nav iGaming nozare, kurai jau vairāku gadu garumā Roberts gatavo materiālus par sporta notikumiem, sporta likmēm un prognozēm.
Raksta vērtējums
4/5
1 balss