Bezriska likme līdz 50 EUR
Saņemt

Latvijas izlase piekāpjas spēcīgajai Nīderlandes valstsvienībai

Futbols, likme.tv
27. marts, 2021, 21:35

Latvijas vīriešu futbola izlase sestdien 2022.gada Pasaules kausa kvalifikācijas cikla G apakšgrupas otrajā spēlē viesos ar rezultātu 0:2 (0:1) zaudēja Nīderlandei.

Visas spēles garumā dominējošajā Nīderlandes izlasē vārtus guva Stīvens Berghuiss un Lūks de Jongs.

Nīderlandes futbolisti Latvijas izlases vārtu rāmī sita deviņas reizes un divreiz norībināja vārtu pārliktni, kamēr Latvija atbildēja ar vienu sitienu pa taisnstūri. Laukuma saimnieki izpildīja 16 stūra sitienus, turpretī latviešiem šādas iespēja nebija.

Vēl šajā apakšgrupā Latvijas izlases nākamā pretiniece Turcija viesos ar 3:0 (2:0) pārspēja Norvēģiju. Divus vārtus guva Ozans Tufans, bet vienreiz izcēlās Čaglars Sejinci.

Tikmēr Melnkalne mājās ar 4:1 (2:1) uzvarēja Gibraltāru. Melnklanes izlasē atzīmējās “Liepājas” aizsargs Marko Simičs, kā arī Rīgā divus vārtus guvušais Stevans Jovetičs, Fatoss Begirajs un Zarko Tomaševičs, bet pretiniekiem “goda vārti” bija Rīsam Stiham.

G apakšgrupā pēc divām spēlēm vadībā ar sešiem punktiem ir Turcija un Melnkalne, pa trīs punktiem ir Nīderlandei un Norvēģijai, bet Latvija un Gibraltārs ir bešā.

Latvijas futbola izlases sastāvs:

Roberts Ozols, Vladislavs Fjodorovs, Antonijs Černomordijs, Igors Tarasovs, Raivis Andris Jurkovskis, Artūrs Zjuzins (Krišs Kārkliņš, 46.min.), Kristers Tobers, Vladimirs Kamešs (Roberts Savaļnieks, 79.min.), Jānis Ikaunieks (Raimonds Krollis, 87.min.), Andrejs Cigaņiks (Aleksandrs Solovjovs, 85.min.), Roberts Uldriķis (Vladislavs Gutkovskis, 46.min.).

Autors
LETA
Nacionālā informācijas aģentūra, kas rada uzticamu saturu un sniedz individualizētus pakalpojumus profesionāliem informācijas lietotājiem. Mūsu galvenā vērtība ir pieredzējusī 150 darbinieku komanda. LETA ik dienu rūpējas par to, lai pārbaudītu un no milzīgās informācijas plūsmas atlasītu un piegādātu klientiem.
Raksta vērtējums
-/5
0 balsis