40 EUR bezriska likme
Saņemt

Latviešu vārtsargs vēl tuvāk debijai NHL

Artūrs Šilovs, likmetv
27. aprīlis, 2021, 0:26
Artūrs Šilovs, | Foto: Elite Prospects

Nacionālās hokeja līgas (NHL) klubs Vankūveras “Canucks” pirmo reizi uz spēli izsaucis 20 gadus veco latviešu vārtsargu Artūru Šilovu.

Šajā sezonā latvietis aizvadījis spēles trīs dažādās komandās: HS “Riga” (divas spēles), HK “Mogo” (četras spēles) un Manitobas “Moose” (viena spēle). Nu viņš ticis pie iespējas atrasties uz rezervistu soliņa pasaules spēcīgākajā hokeja līgā. Šādu paaugstinājumu hokejists nopelnījis pēc “Canucks” vārtsarga Tečera Demko iegūtās ķermeņa apakšdaļas traumas.

Šilovam ir iespēja kļūt par sesto latviešu vārtsargu, kurš debitējis NHL. Pirms viņa to ir paveikuši – Artūrs Irbe, Pēteris Skudra, Elvis Merzļikins, Matīss Kivlenieks un Kristers Gudļevskis.

Sezonas septiņās aizvadītajās spēlēs, jaunajam spēlētājam izdevies tikt galā ar 91,4% metienu, vidēji ielaižot 2,99 ripas sevis sargātajos vārtos.

Autors
Roberts Ūdris - Redaktors
Redaktors
Roberts ir sporta satura radītājs: darbojas kā freelance žurnālists vairākos Latvijas vadošajos medijos, īpašu uzmanību pievēršot basketbolam. Viņam sveša nav iGaming nozare, kurai jau vairāku gadu garumā Roberts gatavo materiālus par sporta notikumiem, sporta likmēm un prognozēm.
Raksta vērtējums
-/5
0 balsis