Bezriska likme līdz 50 EUR
Saņemt

Latviešu uzbrucējs veiksmīgi debitē “Bruins” sistēmā

5. aprīlis, 2021, 22:35

Latvijas uzbrucējs Eduards Tralmaks pirmdien Amerikas Hokeja līgā (AHL) debitēja ar vārtu guvumu.

Providensas “Bruins” mājās ar 2:1 (0:0, 1:0, 1:1) uzvarēja Bridžportas “Sound Tigers”.

Tralmaks vārtus guva otrā perioda septītajā minūtē, saņemot piespēli no Nikolasa Volfa. Uzbrucējs reizi meta pa vārtiem un spēli noslēdza ar pozitīvu lietderības koeficientu +1.

Uzvaras vārtus trešā perioda 17.minūtē guva Breidijs Lailss.

“Bruins” ar 25 punktiem 16 spēlēs Atlantijas divīzijā ieņem pirmo vietu trīs komandu konkurencē.

Iepriekšējās četras sezonas Tralmaks pārstāvēja Meinas Universitātes komandu “Black Bears”, kas spēlē Nacionālajā koledžu sporta asociācijā (NCAA). Aizvadītajā NCAA sezonā viņš 12 spēlēs guva sešus vārtus un četrreiz rezultatīvi piespēlēja.

Tralmaks kopš 2013.gada spēlē Ziemeļamerikā un pirms studijām universitātē sezonu pavadīja Savienoto Valstu hokeja līgā (USHL).

Uzbrucējs pārstāvējis Latvijas jaunatnes izlases pasaules čempionātos, bet 2018.gadā viņš debitēja pieaugušo valstsvienībā, piedaloties pārbaudes mačos.

Providensas “Bruins” komanda ir fārmklubs Nacionālās hokeja līgas (NHL) vienībai Bostonas “Bruins”.

Šajā AHL komandā no Latvijas hokejistiem savulaik spēlējuši arī Sergejs Žoltoks, Grigorijs Panteļejevs, Mārtiņš Karsums, Aigars Cipruss, Aleksandrs Kerčs un Pēteris Skudra.

Autors
LETA
Nacionālā informācijas aģentūra, kas rada uzticamu saturu un sniedz individualizētus pakalpojumus profesionāliem informācijas lietotājiem. Mūsu galvenā vērtība ir pieredzējusī 150 darbinieku komanda. LETA ik dienu rūpējas par to, lai pārbaudītu un no milzīgās informācijas plūsmas atlasītu un piegādātu klientiem.
Raksta vērtējums
-/5
0 balsis