Kurucs sekmē “Bucks” panākumu (VIDEO)

Rodions Kurucs, likmetv
15. aprīlis, 2021, 7:51
Rodions Kurucs | Foto: Milvolki "Bucks"

Latvijas basketbolists Rodions Kurucs trešdien guva astoņus punktus Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) spēlē un kopā ar Milvoki “Bucks” komandu svinēja uzvaru.

“Bucks” izbraukumā ar rezultātu 130:105 (24:19, 37:25, 45:35, 24:26) uzveica Minesotas “Timberwolves” vienību.

Kurucs mačā iesaistījās sešas minūtes un 22 sekundes pirms pamatlaika beigām, kad “Bucks” bija vadībā ar 114:87. Viņam atvēlētajās minūtēs latvietis realizēja abus divus tālmetienus un vienu no diviem divpunktu metieniem, aizvadot savu rezultatīvāko spēli sezonā.

Tāpat Kurucs izcīnīja vienu atlēkušo bumbu, pārtvēra vienu bumbu, divreiz kļūdījās un divreiz pārkāpa noteikumus.

“Bucks” rindās ar 27 punktiem, astoņām atlēkušajām bumbām un septiņām rezultatīvām piespēlēm izcēlās Kriss Midltons, bet 18 punkti un astoņas bumbas zem groziem bija Brukam Lopesam. Sesto spēli pēc kārtas “Bucks” komandai nevarēja palīdzēt Jannis Adetokunbo, kurš ārstē kreisās kājas ceļgala savainojumu.

Mājiniekiem rezultatīvākais ar 24 punktiem bija Entonijs Edvardss, bet ģimenes apstākļu dēļ nespēlēja Karls Entonijs Taunss.

“Bucks” izcīnījusi 34 uzvaras 54 spēlēs un Austrumu konferencē ieņem trešo vietu, bet “Timberwolves” ar 14 uzvarām 56 cīņās ir pēdējā starp 15 Rietumu konferences vienībām.

NBA pamatturnīrā plānots aizvadīt 72 spēles, kas ir par desmit mazāk, nekā ierasts.