40 EUR bezriska likme
Saņemt

Kurucam par aizpērn notikušo konfliktu piemērots administratīvais sods

Rodions Kurucs, likmetv
22. marts, 2021, 23:45
Rodions Kurucs | Foto: NBA.com

Latvijas basketbolists Rodions Kurucs atzīts par vainīgu administratīvā pārkāpumā, taču izbēdzis no barga soda mēra, ziņo “The Athletic”.

Kurucs 2019.gada septembra sākumā Ņujorkā tika īslaicīgi arestēts par tā paša gada jūnijā pastrādātu uzbrukumu savai draudzenei. Kurucs ieradās tiesā, kurā pret viņu netika izvirzītas prasības, basketbolistam izvairoties no drošības naudas.

Spēlētājam vairākas reizes nācās atgriezties tiesas zālē, taču pēdējā gada laikā jaunumi šajā lietā nesekoja.

“The Athletic” ziņo, ka piektdien Kurucs atzīts par vainīgu administratīvā pārkāpumā – sabiedriskās kārtības traucēšanā, kas Ņujorkā nav kriminālpārkāpums.

Bruklinas apgabala prokuratūra atklājusi, ka Kurucam piespriests nosacīts sods un viņam jāiziet 16 nedēļu programma, kurā piedalās vardarbībā ģimenē apsūdzētas personas. Tāpat viņam jāievēro piemērotais tuvošanās aizliegums. Šīs programmas videomateriāli pieejami tiešsaistē un pēc tās pabeigšanas lieta tiks slēgta, atklājis Kuruca advokāts Alekss Spiro.

“Kā jau teicām pašā sākumā, tas bija emocionāli sakāpināts konflikts, ne vardarbīgs noziegums, tāpēc netika uzsākta krimināllieta un piemērots kriminālsods,” pirmdien elektroniskā vēstulē atbildēja Spiro.

Kuruca aģents Artūrs Kalnītis atteicies komentēt lietu.

Jau ziņots, ka 23 gadus vecais Kurucs pagājušajā nedēļā no Hjūstonas “Rockets” tika aizmainīts uz Milvoki “Bucks”. Sezonu viņš iesāka Bruklinas “Nets” rindās, bet janvārī nonāca “Rockets” paspārnē.

Latvijas basketbolists šajā sezonā kopumā 16 spēlēs vidēji sešās minūtēs guvis 1,0 punktu un izcīnījis 0,8 atlēkušās bumbas. Kurucs “Nets” komandā uzsāka savu trešo sezonu NBA, kur kopumā laukumā devies 126 spēlēs, kurās vidēji 16 minūtēs guvis 6,1 punktu, izcīnījis 3,2 atlēkušās bumbas un veicis 0,9 rezultatīvas piespēles.

Autors
LETA
Nacionālā informācijas aģentūra, kas rada uzticamu saturu un sniedz individualizētus pakalpojumus profesionāliem informācijas lietotājiem. Mūsu galvenā vērtība ir pieredzējusī 150 darbinieku komanda. LETA ik dienu rūpējas par to, lai pārbaudītu un no milzīgās informācijas plūsmas atlasītu un piegādātu klientiem.
Raksta vērtējums
-/5
0 balsis