40 EUR bezriska likme
Saņemt

Kučerova atgriešanās sadusmojusi vairākus NHL klubu vadītājus

Ņikita Kučerovs, likmetv
19. maijs, 2021, 13:54
Ņikita Kučerovs | Foto: NHL

Portāla “TSN” insaideris un “The Athletic” darbinieks, Pjērs Lebrjūns, padalījies ar saviem iespaidiem par Nacionālās hokeja līgas (NHL) kluba Tampabejas “Lightning” krievu uzbrucēja, Ņikitas Kučerova atgriešanos izslēgšanas spēlēs pēc regulārās sezonas izlaišanas.

Krievu hokejists regulārajā sezonā neaizvadīja nevienu maču, jo atguvās pēc gūžas operācijas, ko veica starpsezonā.

Ievietojot spēlētāju “savainoto sarakstā”, vienība drīkstēja pārsniegt NHL noteiktos algu griestus par 9,5 miljoniem ASV dolāru. Izslēgšanas spēlēs šādu griestu vairs nav.

“Spēlētāja atgriešanās nepatika vairāku NHL klubu vadītājiem, taču viņi vēlējās palikt anonīmi. Viens no ģenerālmenedžeriem uzskata, ka par šo tematu vajadzētu runāt nākošajās klubu vadītāju tikšanās reizēs,” atklāja insaideris.

Tomēr ne visi uzskata, ka “Lightning” rīkojušies negodīgi: “Viens no vadītājiem atklāja, ka problēma sākusies jau 2015. gadā, kad šāda situācija notika ar Patriku Keinu. Viņš neuzskata, ka Tampabeja būtu vainīga.”

Autors
Roberts Ūdris - Redaktors
Redaktors
Roberts ir sporta satura radītājs: darbojas kā freelance žurnālists vairākos Latvijas vadošajos medijos, īpašu uzmanību pievēršot basketbolam. Viņam sveša nav iGaming nozare, kurai jau vairāku gadu garumā Roberts gatavo materiālus par sporta notikumiem, sporta likmēm un prognozēm.
Raksta vērtējums
-/5
0 balsis