Bezriska likme līdz 50 EUR
Saņemt

Krosbijs nav apmierināts ar sezonas iznākumu

Sidnijs Krosbijs, likmetv
27. maijs, 2021, 10:01
Sidnijs Krosbijs | Foto: NHL

Kanādiešu hokejists Sidnijs Krosbijs, kurš pārstāv Nacionālās hokeja līgas (NHL) vienību Pitsburgas “Penguins”, atklājis savas emocijas pēc neveiksmes jau pirmajā Stenlija kausa izcīņas kārtā.

“Šo var nosaukt par vilšanos,” iesāka vienības kapteinis: “Dalība izslēgšanas spēlēs nav garantēta, mums ir paveicies tajās piedalīties bieži. Katra reize ir iespēja. Tas ir labākais brīdis sezonā, kurā gribas noturēties pēc iespējas ilgāk. Es gribu cīnīties par Stenlija kausu, tāpēc neveiksme vienmēr ir sāpīga.”

Jau vēstīts, ka šonakt (pēc Latvijas laika) dalību Stenlija kausā beidza latvieša Teodora Bļugera Pitsburgas “Penguins”, kas ar 3:5 “play-off” sērijas sestajā mačā atzina Ņujorkas “Islanders” pārākumu un piekāpās 2-4.

Kanādiešu hokejistam Krosbijam šosezon regulārajā sezonā 55 spēlēs 62 (24+38) rezultivitātes punkti, bet sešos izslēgšanas mačos izdevās izcelties ar vienu vārtu guvumu un atdot vienu rezultatīvu piespēli.

 

Autors
Roberts Ūdris - Redaktors
Redaktors
Roberts ir sporta satura radītājs: darbojas kā freelance žurnālists vairākos Latvijas vadošajos medijos, īpašu uzmanību pievēršot basketbolam. Viņam sveša nav iGaming nozare, kurai jau vairāku gadu garumā Roberts gatavo materiālus par sporta notikumiem, sporta likmēm un prognozēm.
Raksta vērtējums
-/5
0 balsis